Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nebedniga tema

Ksavjera

Tām, kam dikti nesmuks tur, tās lai audzē mūža mežus. Bet kad nu viss tik smuks, kamdēļ slēpt?

Patricia L

Jauna ēra
Tur jau arī pilns ar eksbicionistēm, kas stundu smērējas ar krēmiem, kājas cilādamas un dupšus atšaudamas. Un tās ģērbtuves mēdz būt šauras. Gribot negribot citas vāvere gadās acu priekšā. Un, ja vēl spalvaina. Pretīgi. Kā jau teicu izvairos no tādām vietām, kur ar vecenēm vienā telpā jāpārģērbjas.

mikausite

Es tā sasmējos par tām lūriķēm. Es ar tik smalki neesmu pētījusi vai kādai tur smuks vai nesmuks, tik frizūru var paspēt piefiksēt. Bet vispār, kas gan tur sievietei tik nesmuks?

Nu jā Patrīcija jau uzrakstīja...tā ir. Pa pilnam tādu, kas pašas izplājas visādās pozās un gribēdams nevari no visādiem skatiem izvairīties.

Man domāt, ja sieviete kopta, sevi mīloša, tad skaista ar jebkādu frizūru un ikviena mīlēta vāverīte arī skaista

cūkausīte

Wow. Es i pārsteigts. Esmu bijusi ļoti daudzās publiskajās dušās dažādās pasaules malās, bet nekad neesmu iedomājusies - fū, cik viņai nesmuka vāvere. Goda vārds. Kaut kā nepamanu un ir stipri vienalga. Nekas tāds ekstrēms un uzkrītoši neglīts acī nav iekritis.

Par tēmu - kādam ir jābūt vīrietim. Manis pēc vīrietis sevi var vaksēt, trimmēt kā viņam patīk un kā viņš jūtās visērtāk, viņš var arī būt pat ļoti noaudzis, ja tā vēlas. Galvenais, lai viņš ir tīrīgs un labi smaržo. Savs vīrietis var būt visāds. Var abi noaugt kā tādi mežoņi un lomu spēle Amazone un Tarzāns jau ir rokā, vai arī abi var novaksēties visās attiecīgajās vietās, iesmaržoties utt. un iedomāties, ka abi ir kādas arābu zemju karaļpāris. Viens gan, ko varu teikt, ja vīrietis ir iedomājies nodzīt spalvas uz krūtīm, muguras , labāk tomēr vaksēt, jo skujot, vai ar krēmu tās likvidējot, kad viss ataug, tad ir tāda asa sajūta, labāk lai vaksē, patīkamāki pieskārieni, vai arī labāk lai atstāj savu krūšu rotu kāda tā ir, arī tāda maiga sajūta. Manā gadījumā nav nekā seksīgāka, kā tikko no dušas iznācis vīrietis, tajā ir kaut kas maģisks.

cūkausīte
Nu tak cilvēki ir visādi. Ir tādi, kas neko tālāk par savu degungalu neredz un neievēro. Tas nav ne slikti, ne labi, tā vienkārši ir.

tabidze

Kārtējais liekulības gadatirgus.

Kam ir acis, tas redz, kam ausis - tas dzird. Tam jau tās maņas dotas. Ja vēl smadzenes galvā - var arī ko apdomāt.

Citādi - oi, es neko,es neko - bet skat- ne jau no zila gaisa 30 lpp. piecepts...

Patricia L

tabidze
Un vēl kam oža, tie sajūt Bija pārmetums, ka tiek speciāli ostītas cilvēku paduses un sorry vāveres.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418521