Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai uz dzendībām pirkāt komplektu, ko dakteriem dot.

Ruuta12

Pirms 4gadiem nopirku dzemdībām RDzN, paņēma tikai tāpēc, ka uzbāzāmies, pirms 2 gadiem nepirku, un man neprasīja.

Carino

Dzemdības (standarta, nevis ekstras) Latvijā ir bezmaksas pakalpojums, ieskaitot visas nepieciešamās higiēnas lietas. Pat dzirdējusi nebiju, ka kāds pērk komplektus ārstiem. Dzemdēju pirms nepilna mēneša un gan vecmātēm, gan ārstei, gan anestezioloģei pašām bija viss nepieciešamais.

Ostore

Dzemdeju Stradinos, tur viss bija, neeko nepirku...

milumlacitis

Tieši tā- Latvijā dzemdības apmaksā valsts. Pat neiedomājos kaut ko ņemt pati. Tad jau arī ārstu instrumenti un zāles ar pašam jāņem.
vienīgi Ogrē nedeva pamperbikses. Iedeva un pēc tam lika atnest no aptiekas vietā. It kā nekas tāds, bet man tas šķita ļoti pazemojoši tieši manā gadījumā.

Malduguns

Šķiet,ka jau vismaz 10 gadus tāds nav pašam jāpērk. Kādreiz bija. Pamperbikses/pamperi gan nav iekļauti "komplektā" un visu slimnīcu sarakstos ir,ka jāpērk pašam.

Ruuta12
Jā pirku, noderēja.

milumlacitis

Malduguns
Pieņemu, ka slimnīcu sarakstos ir. Taču jautājums- kāpēc? Tā ir pilnīgi tāda pati medicīnas prece kā citas. Tad man jāņem līdzi arī diegs un adata, ja būs šuves? Pilnīgs absurds. Tikpat stulbi, kā man pēc dzemdībām lika skriet uz aptieku pēc zālēm, jo bija sarežģījumi. Tā ir slimnīca, nu joptvai!

Malduguns

milumlacitis

Šo jautājumu drošvien var adresēt NVD,kas mūsu valstī lemj,kādas preces iekļautas apmaksātās dzemdībās,kādas nav un kādi medikamenti stāv nodaļu medicīnas skapīšos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418567