Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai uz dzendībām pirkāt komplektu, ko dakteriem dot.

Ruuta12

Pirku. Neko traku tur nesaredzu.

milumlacitis
Es reāli biju priecīga, ka redzu, ka manu mazo liek tieši tajos manis pirktajos autiņos, ko pati esmu iedevusi, tie jau higiēnai vairāk domāti, un nemaksā jau neko daudz.

milumlacitis

Saule55
Nesapratu. Es runāju par adult pampers ne bērnu pamperiem. Tiem, ko velk sieviete pēc ūdeņu pārduršanas un uzreiz pēc dzemdībām.

milumlacitis
Tai komplektā nav autiņbiksīšu, tikai vienreiz lietojamie paladziņi un vēl varbūt kādas variācijas.
To komplektu atvēra manā klātbūtnē, unes reāli redzēju kam tas tiek izlietots, gan man gan mazajam dzemdību zālē.

Biksītes mammai ar ir visos dzemdîbu iestàžu sarakstos.

Peekabooo

agrāk vajadzēja pirkt pašai grūtniecei, tagad nevajag

Conejito

Uz dzeMdībām ņēmu to, kas bija ierakstīts konkrētās dzemdību iestādes sarakstā un protams, visu to, ko man pašai likās, ka vajag. Nekādu komplektu tur nebija ne pirms 2 gadiem, ne tagad. Nav ne jausmas, kas tas vispār tāds. Imho tāda nabadzība, ka nebūtu 1x lietojamo paladziņu, nav nevienā med iestādē LV.

Papildināts 26.04.2021 18:36:

Pamperbikses ir tāda lieta, kas noder vairāk par to vienu gab, ko uzvelk dzemdību zālē.

Papildināts 26.04.2021 18:42:

milumlacitis
Man abas reizes Siguldā dz zālē uzvilka pirmo pamperbiksi, neko vietā nest neprasīja. tālāk nākamos, ja vajag, protams, pats sev gādā, bet ja būtu situācija, piemēram, nakts un nav nopirktas, protams iedotu. Tur nekad nav personāls bijis burta kalpi.

Vendija

Manā pieredzē 2 dzemdības. Tādi komplekti nav jāpērk, tukša naudas tērēšana.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Anits

3x dzemdēju. 1x pirku, jo biju jauna un salasījos gudribas, ka vajag. 2x neko nepirku. Viss bija un neviens neko pat neieminējās.

Bambi

Pirku, bet slimnīcai bija pašai. Kad teicu, ka man ir savs, teica, ka varēju nepirkt, bet lietoja manu. Slimnīcā viņiem bija pilns skapis ar šitiem. Nākamreiz nepirkšu, jo nu jau zinu.

Agrāk bija tāds jāpērk. Es pat nezinu, kas tur iekšā, bet atceros, ka pirms padsmit gadiem man sākās dzemdības un nebija vēl slavenā soma sakrāmēta (un komplekts bija sarakstā). Šķiet, varēja pat slimnīcā uz vietas nopirkt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418567