Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Padzērieni- kā uzņemt vairāk šķidruma?

cipadroms

cipadroms

Ikdienā uzņemu par maz šķidruma. Tīrs ūdens "neiet iekšā", tējas apnikušas, citronūdens arī.

priecāšos, ja padalīsieties ar ne super saldu padzērienu receptēm/idejām kā jūs gimenē iemānat vairāk šķidruma!

(Iespējams kādam tēma var šķist muļķīga , bet tajā pat ikdienas maltīšu sadaļā redzu tik daudz interesantu ideju, kas man prātā neienāktu un iedomājos, ka varbūt tas pats ar dzērieniem).

Katram savs

Bērzu sulas.

Papildināts 26.04.2021 07:34:

Es dzeru ūdeni un tēju. Dažādas tējas. Neapnīk.

cipadroms

tēma nav muļķīga, hidrēties ir svarīgi un ne visiem tas izdodas tik vienkārši. ļoti labi saprotu, jo man ir tāpat turklāt, reti jūtu slāpes principā. jāsaka gan, ka nevajag arī pārspīlēt - tie mītiskie 2 litri ūdens dienā ne visiem ir nepieciešami, jāskatās pēc svara un pašsajūtas.

šķidrumu uzņemu ar mainīgiem panākumiem, bet šis tas izdodas. lai cik ļoti negribas, no rīta vienmēr sevi piespiežu izdzert glāzi ūdens, tā tad ir kā iedvesma hidrēties arī atlikušo dienu un mierinājums, ja kārtīgi padzerties tomēr aizmirstu.

tējas ir dažādas - pat ja apnīk viens veids, var paeksperimentēt un atrast kaut ko citu garšīgu. piemēram, rooibos tējas hidrē un atsvaidzina, daudziem patīk hibisks, dažādas zāļu tējas.

atsvaidzinošs variants ir ūdens ar piparmētrām un laima šķēlītēm, vai glāzē iemīcīts neliels daudzums ogu / augļu, sanāk "ūdens ar garšām" pilnīgam slinkuma variantam, jebkura veikalā pirktā sula, kas atšķaidīta ar ūdeni vismaz puse uz pusi, lai mazinātu cukura koncentrāciju. nav ideāli, bet labāk, nekā nekas.

gāzēts ūdens? vismaz man tādu iedzert ir vieglāk.

p.s. apbrīnoju cilvēkus, kuriem garšo bērzu sulas

cipadroms

LunaE
Paldies! Pat netiecos uz 2L dienā - man ir, kā teici, pa dienu pat īsti nav slāpju sajūtas un varētu mierīgi iztikt ar 1 ūdens krūzīti dienā. Bet nu paliek sausa āda, mostos naktī no slāpēm (a ko dienā nevarēja slāpt?

Papildināts 26.04.2021 08:38:

Eh, norāva tekstu!

laims ar piparmētrām izklausās pēc manai gaumei atbilstošas idejas, jāatrod tik kāds piparmētru podiņš (šķiet, Rimi un lielās mahimās mēdz būt). Bērzu sulas pieejamas īsu laika sprīdi un diemžēl nespēju novērtēt to garšu un, ja nav svaigas no koka, iedzert fiziski nespēju.

vel funktierēju, ka varbūt jāiespringst un skaistu padzēriens sagatavošanu- lielā karafē, dzert no skaistām glāzēm- varbūt tā būs papildu motivācija?

vel funktierēju, ka varbūt jāiespringst un skaistu padzēriens sagatavošanu- lielā karafē, dzert no skaistām glāzēm- varbūt tā būs papildu motivācija?

cipadroms

ja ēšana un dzeršana ir arī estētisks process, tad šādā veidā motivācija noteikti palielināsies. skaisti trauki vispār veicina vēlmi ap tiem lieku reizi pagrābstīties

Jasmiins

cipadroms
Man jau garso citronudens. gazetais ar citronu vispar mmm....

No iemanisanas padomiem- man loti labi iet ieksa no pudelem ar salminu.

No udens veidiem- ja apnika likt klat citronu, var izmeginat kaut ko no si: piparmetras, laims, gurkis, lielogu dzervenes (sis ir mans favorits).

Var kombinet dazadas garsas. Var likt smuki karafe. Atkarigs no dienas gaitam un dzersanas preferencem

Man garšo ar ūdeni atšķaidītas blenderētas ogas - jebkadas ogas (dzervenes, br uklenes, mellenes, upenes, jaņogas)sablenderēju kopà ar nedaudz medus vai mazliet cukura, sapildu ledus saldējamas formiņas, saldetava iekšā un pa kubiņam iemetu lielā ūdensglāzē. Ja dzeru šādu dzērienu, jūtami samazinās kāre pēc saldumiem, našķiem, jo mazliet ir saldums no medus vai cukura, bet noteikti ne tik daudz kā končās vai našķos.

SCARLETA

Ūdens, svaigs gurķis un piparmētru lapiņas. Tika piedāvāts karstā vasarā, ļoti atsvaidzinoši !

No nepieminētajiem, kad apnīk ūdens ar citronu/ laimu lieku greipfrūtus. Tad pamainu uz baziliku, vasarā saspaidītas ogas.

cipadroms

paldies par idejām! Saldētie kubiciņi ar garšām izklausās interesanti, noteikti pamēģināšu! Baziliku laikam nekad neesmu dzērienos mēģinājusi, būs jāprovē!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418575