Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Padzērieni- kā uzņemt vairāk šķidruma?

cipadroms

Derpine

Jap, gurkjudens.

seila24

Nu pēc sevis varu teikt - jo vairāk uzņem ūdeni jo vairāk prasās. Normāli ikdienā vienkārši ūdeni reti prasās, tikai kafiju vai kakao un ir labi, bet kad mērķtiecīgi izdzeru to 1,5 litru, tad aiziet un ir normāli.

Acers

laims + sastampātas svaigas piparmētras+ gāzēts ūdens-kā mahito

Tagad var dažādot garšu ar laimu (es sulu izspiežu vai nu ar roku vai suluspiedē. ja lieku šķēles, tad bišku palucinu, citādi neizdalās sula un tad ne šis, ne tas)

Un piekrītu seila24 jo vairāk uzņem ūdeni jo vairāk prasās

Mezameita2

Mans pēdējā laika favorīts - brūklenes ar ingveru un medu. Sablenderē ar nelielu ūdens daudzumu, nokāš. Tad papildina ar ūdeni, lai sanāk viegls padzēriens. Vēl ļoti garšo melnā plūškoka sīrups un cidoniju sula. Šie pie reizes arī stiprina imunitāti.

S.Kamis

jo vairāk uzņem ūdeni jo vairāk prasās.

Teorijā jā, praksē ne visiem.
Kopš sevi atceros, slāpst tikai ļoti karstās vasarās, pārējo gada daļu mierīgi varētu iztikt ar šķidrumu, kas zupās utt. Ik dienas cenšos izdzert noteiktu daudzumu ūdens, velkot svītriņas ar pievarēto glāžu skaitu, bet gada stāvokli "kad pieradīsi dzert ūdeni, organisms pats prasīs" gada laikā tā arī nav izdevies sasniegt.

no malas

Limonādes var atšķaidīt ar gāzētu minerālūdeni.

a²+b²=c²

cipadroms

klāt rabarberu sezona – pašai ļoti garšo un iesaku taisīt padzērienus no uz nakti sagrieztiem un drusku ar cukuru apbērtiem rabarberiem (lai atdalās sula). Ļoti garšīgs, "mīkstas" garšas padzēriens.

Kaut kur lasīju, ka citi saldējot rabarberus un tad atlaidinot sula labi atdalās, būs jāpamēģina, varbūt vispār bez cukura tad var iztikt.

Agitiss

cipadroms
Es no aukstas zāļu tējas (piparmētra vai kāda cita mētra+citrons vai laims padzeros labāk kā no plika ūdens, vairāk arī var iedzert. No rīta un vakarā aplej stikla tējkanniņu. Tādā veidā vismaz tie 2 litri ir izdzerami. Man vispār šobrīd krīze ar ūdens dzeršanu kā Tev, nopirku iepakojumu Borjomi.

Agitiss

Mnja, Borjomi arī nedzeras. Tikai tēja. Slikti.

apriori

Ābolu kompots.

Ūdeni var "iemācīties" dzert. Man arī agrāk negaršoja, bet tad pieradināju sevi. Sākumā pa bišķiņam, pēc dažām dienām jau aizgāja tā lieta. Joprojām tā kārtīgi varu padzerties tikai no auksta ūdens.

A mother holds her childrens hands for a while but their hearts forever.

Neizdzēs nevienu dienu no savas dzīves. Skaistākās dienas tev dāvāja prieku, grūtākās- deva pieredzi, bet ļoti smagās- iemācīja dzīvot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418575