IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.3

picka

Slēdza picka: "Lapu limits.".

LizzyV man vakar bija FET

Marge20

AmaliaHerkir
Es zinu ka tev viss izdosies!

Papildināts 27.04.2021 20:49:

LizzyV
Man jūnijā tik .

Papildināts 27.04.2021 20:49:

Liiaa
Lai pieķeras uz 9 mēnešiem .

Papildināts 27.04.2021 20:53:

Mans gala update ..ir 5 embriji..par ko esmu sajūsmā...nosauca arī kvalitāti...ir 1*3AA; 1*5AB; 1*3BB,2*4BB.... tagad manas pārsliņas gaida jūniju..

Bebisbus

Saprotu, ka viedokli dazadi un skatās dakteris pec veselības stāvokļa utt. , bet vai ir ok taisīt fet mēnesi, divus pec SA?

Un vispar kā pati procedūra fet atšķiras no et? Esmu piedzīvojusi tika et, tapec priecātos par mazliet plašāku izklāstu, kas un kā notiekas.

Marge20

Nezinu vai sakritības pēc...bet ar zelta kausiņu tiku pie skaistām pārsliņām...

Sveikas, man galīgi aizmirsies, vai stimulaciju (gonal, bemfola utt) sāka ar pirmo cikla dienu? Man pie dokas pieraksts uz piektdienu, kur plānoja iedot visus medikamentus, bet šodien sākās jau kautkada smeresanas..

LizzyV

Liiaa
turu īkškus ❤️

Bebisbuse - et un fet vienādi pēc statistikas, pēdējos gados fet pat par dažiem % apateidz fet )

deivons

Lai izdodās tām kam transfēri tagad būs! Gan jau mums visām sanāks !

Bebisbus

Pats transfērs neatšķiras, tikai pārsliņas atsaldē pie Fet. Vai tev pārsliņas testētas (pgs)?

Marge20

Kriksis1984
Ja dabīgajā ciklā tas ar pirmo vai otro dienu...ja ar bloķējošo...ārsts nosaka dienu kad sākt potēt...

Papildināts 27.04.2021 21:36:

LizzyV
A kur var apskatīties statistiku..jo es te meklēju bet neko neatradu!

Papildināts 27.04.2021 21:37:

Kriksis1984
Ieteiktu zvanīt dakterei .jo visticamāk rīt vai patīt jāsāk potēt( dabīgajā ciklā).

Verbena

Marge20
No tiem cipariem neko daudz nesaprotu, bet 5 labas kvalitātes šūninjas ir super rezultāts! Apsveicu!

Marge20
Man pilnīgs atmiņas zudums, kā gāja pirmajā reizē..ok, rīt sazināšos ar doku..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418613