IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.3

picka

Slēdza picka: "Lapu limits.".

Bebisbus
FET gadījumā parasti no cikla sākumā sāk lietot medikamentus endometrija augšanai, lai gan ir kam pašām aug labi. Jāierodas uz kontrolvizītēm kur mērā endometriju un skatās ovulaciju, un kad vis ir saaudzis ka vajag sāk lietot pg tik dienas cik vecs embrijs un tad notiek transfērs. Bet gan jau meitenes te mācēs paskaidrot sīkāk.

Marge20

Verbena

Papildināts 27.04.2021 22:37:

Varbūt meitenēm noderēs šī tabuliņa...pēc embriju kvalitātes ingo..te labi pāredzams..

Verbena

Marge20
Paldies! Interesanti, protams. Nesaprotu, kāpēc man neviens embriologs nav nekā aprakstījis manas šūninjas ar šiem apzīmējumiem. Es vsp neesmu lietas kursā par oficiālo vērtējumu.

squirtle

Verbena
Embrionā arī ir savādākie tie apzīmējumi. Viss ir ar cipariem, bez burtiem

Galvenais, ka pasaka, ka viss labi Domāju, ka tik ļoti nav nozīme cipariņiem, galvenais, lai derīgi transferam

LilleB

squirtle
Varbūt Tu nesadzirdēji to cipariņu? Jo man Gasiņš pateica arī to.

Papildināts 28.04.2021 07:49:

Sorry, burtus es domāju! Pateica arī burtus.

salmins

Verbena
Tev transfēra dienā neiedēva lapu par emriju kvalitāti? Man bija apraksts kādas kvalitātes veica tranfēru un cik palika sasaldēti testēti un netestēti.

Neiny

salmins
Verbena
Man liekas. ka Embriona šādas lapas nedod. Man arī nebija.

Verbena

salmins
Nedeva gan. Vienīgais ko no embriologa esmu dzirdējusi ir 'ar apaljiem vaigiem', 'izcilnieks' utml. apzīmējumus. Arī dr. G neko nav teicis par cipariem/burtiem.

squirtle

LilleB
Man teica embrioloģe pie transfera. Un cipari bija 4-1-1. Nebija burti G.teica , ka vislabākās kvalitātes, un, ka izdzirdod tādu ciparus viņam galvā salūts

mrs_pecinjaa

Marge20

man būs dabīgajā ciklā jaunā stimulācija, bet nesāksim špricēt ātrāk par 3.dienu..

iepriekš sāku 2. dienā.

Papildināts 28.04.2021 10:29:

kad biju EGV, tad arī nekādas lapas par embrijiem nedeva, tikai tik, cik pati paspēju ieskatīties dr. lapā, bet tas jau neko nedeva.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418613