IVF, ICSI, IUI censones (04/2021) pt.3

picka

Slēdza picka: "Lapu limits.".
Aiga87

LilleB
Cik sapratu meklē neauglības iemeslus. Bet tas pieteikums tika ātri aizpildīts, ka nepiefiksēju ko tieši. Ari teica, ka rezultāti bus dakterei.

Marge20

Meitenes jautājums...man plānojas jūnijā transfērs..bet sanāk ka transfērs iekrīt jāņos..kad neviens nestrādā! Jautājums vai esat regulējušas ciklu ar duphaston vai kadiem citiem progesterona preparātiem , lai noregulētu datumus!??? Vnk man mājās ir dufaston kuru esmu lietojusi no 15-25 c.d un mr vnm sākušās nedēļu pēc tā lietošanas .ar viņu varētu paātrinat mr par dažām dienām!

Papildināts 11.05.2021 14:33:

Vnk nezinu cik droši viņu lietot pirms paredzētā transfēra!

Papildināts 11.05.2021 14:36:

Ja transfērs iekritīs jāņos..nāksies pārcelt transfēru uz jūliju!!!

Marge20
Varbūt labāk uzraksti dakterei, ko varētu darīt lietas labā?

Man kad plānojās FET, tad tieši uz Lieldienām iekrita. Daktere, ja nemaldos no 10 dienas, lika lietot Amelgen svecites, un tad kaut kādā dienā pārtraukt. Laikam divas dienas ātrāk sākās kā vajadzēja.

LizzyV

Marge20
Manējie cikli neparedzami, tapēc daktere jau iepriekš visu forši bija sakalkulējusi - cik dienas jādzer estrofem, tad progestrons pievienojas, tad MR - un tad sākas cikls kurā notiks transfers. To ārsts noteikti var izdarīt, vai nu pagarinot iepriekšējo ciklu mazliet vai arī izsaucot ātrāk mēnešreizes.

BET noteikti ne uz savu galvu dari tā, vajag lai viņa pati tev visu sarēķina.

KaraLieNNe

Aiga87
Aij, to RSU mēs taisījam pag.gada decembrī, gan jau kad ir, man vnk tas nav primārais

squirtle

LizzyV
Kā Tev iet ? Kad atkārtoti jānodod HCG ?

Verbena

LizzyV
Apsveicu ar veiksmīgu transfēru!

Kas ir Tava/s dr.?

Mustang

Arī esmu starp tām, kas šodien saņēma uzaicinājumu, sāku gan šaubīties vai izvēlēties MyClinic, kuru ieteica ginekoloģe. Šeit nav daudz labu pieredžu.

PepeM

Mustang
Es ieteiktu aiziet uz vizīti, nevis klausīties cāļa meiteņu pieredzēm. Cilvēki ir dažādi un uztver/saprot katrs savādāk. Aizej uz vizīti, aprunājies ar Dr. un tad pašai būs skaidrs patīk vai nē. Pie tam klīnikā nav tikai viens Dr. A, ir vēl citi speciālisti, kā Seimuškina, Seļezņova, abas agrāk bija IVF Rīga.

Man personīgi MyClinic ļoti patīk, šobrīd vēl neesmu tikusi pie rezultāta, bet ne dēļ sliktas pieredzes vai neprofesionalitātes no Dr. puses.

picka

Šajā lapiņā savus grūtniecības HCG sagaidīja: Serenaade009, AmaliaHerkir, Tropupalma, LizzyV.

Lai pārējām arī atnāk brīnums!

Jauna lapiņa:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419095-ivf-icsi-iui-censones-052021-pt1/

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418613