Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Friso comfort-kaka

Zanzun

Sveikas mammas. Tā ir sanācis ka esam uz maisijuma (muns 2 ned) piedzimam ar ļoti mazu svaru (2,600) un ēd ļoti maz (kā saka dakters) 60-80 ml vienā reizē. Un svarā ar nāk naz. Kopumā pa 10 dienām ir 260 gr. Tā ir viena bēda.. otra! Sākumā ēdām vnk friso. Ēda vēl mazāk un svars benāca, kaka bija reti un ļoti cieta.Pārgājām aizvakar uz comfort un sāka ēst vairāk katrā reizē pa 10-20 gr klāt un lēnāk. Un sāks kakāt, bet šodien kaka ir katru ēdienreizi dzeltena bet pilns pampus līdz ausīm un nav baigi biezā, es teiktu pašķidra. Kam ur pieredze?


Zanzun
Man nav pieredzes ar maisījumu, bet tas, ko tu apraksti, ir normāla, teiktu pat zīdainim laba un atbstoša kaka. Viņi ēd tikai pieniņu, vai piena maisījumu, no kā attiecīgi vēdera izeja nebūs kā pieaugušam cilvēkam. Arī dzeltena krāsa ir ļoti labs rādītājs, mazam zīdaini, kā tavam, nokārtošanās pēc katras ēdienreizes ir norma, tas ir labi, nedrīkst pieļaut aizcietējumu, parunā ar dakteri par ūdeni. Par pārāk šķidru vēdera izeju jāsāk uztraukties tad, ja tā ir kā ūdens un pampers to nespēj saturēt, par putām un asins stīdziņām nemaz nerunājot. Par svara pieaugumu arī nesatraucies pagaidām, 260g nav kritiski, ja tā turpinātos mēneša griezumā būtu vairāk kā 700g, kas ir ok un noteikti nav maz

Kakeniite

Pašlaik izklausās viss ok.Bet vajag ilgāk pavērot,divas dienas ir ļoti īss periods,lai saprastu vai maisījums der.Ja tomēr liekas,ka nav ok,konsultēties ar pediatru par citu maisījumu.Ja liekas,ka zarnu mikraflora ir izjaukta,tad labi noder Liveo baby,pilnigi dabīgs,piemērots pavisam maziem zīdaiņiem.

Mums jau 2 mēneši. Neiesakot mainīt maisījumu kādas 2 nedēļas. Šinī laikā vēderiņš pierod pie jaunā ēdiena. Galvenais, skatīties kas notiek. Kaka nedrīkstot būt šķidra kā ūdens, putas, asinis, gļotas. Var būt katru reizi pēc ēšanas vēdera izeja. Konsistencei jābūt kā krējums, dzeltena ar sēkliņām. Piepilini maisījumam labās baktērijas. Ja nav miera, var pazvanīt uz konsultatīvo diennakts tālruni. Mums tur deva labu konsultāciju. Ja bērns ēd arī mammas pienu, tad mammai jāēd banāni vai jāuzvāra rīsu biezputras šķidrumu.


Lai nebūtu aizcietējumi, maisījumam nedaudz vairāk jāpielej ūdens. Ja taisa parāk biezu, tad arī var būt aizcietējumi. Zīdainim labāk ir mātes piens, bet daudzi zīdaiņi negrib vairs zīst krūti, ja dabū pudelīti no kuras vieglāk zīst. Manam bērnam derēja HIPP, tas neizskatās tik ķīmisks, pulverītis arī dzeltenīgs, nav tāds balts kā Aptamil vai Frisolac. Gan no Aptamil, gan Frisolac bija lielākas kakas, lai gan bieži kakāja sākumā. Vispār tie maisījumi tādi smagāki, paiet kāds laiks kamēr bērns pierod. Sākot ar 2 mēnesi jāsāk dot arī ūdens, jo dodot tikai maisījumu var būt aizcietējumi.

Laliii123

Tas frisolac ir baigi negaršīgs, varbūt tāpēc maz ēd. Mana meita arī viņu ēda maz, pārgājām uz Hipp un ēd labi. Kāpēc izvēlējāties frisolac, Jums ir kāda nepanesamība?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418639