Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attapties pusmūžā un bez bērniem

Galanterija

Hildura Boka

37 gadi vēl nav nekāds pasaules gals - tuvu, bet vēl var paspēt. Vienīgais trūkums varētu būt pārāk iespringta darbošanās mērķa vārdā, tas padara nervozus visus iesaistītos un rezultātu neprognozējamu.

No otras puses - iespējams, tu pati nemaz tik dikti negribi bērnus, jo, manuprāt, tas nu reiz ir tas instinkts, kurš izlaužas, ja vien vispār piemīt. Ja dikti gribētu, tad, visticamāk, arī būtu rīkojusies, lai tas notiktu. Ja vien neesi cilvēks, kuram šķiet, ka tikai vīrietis nosaka, kā kuram būs dzīvot.

Kokopelli

Galanterija
Daļai notiek dabiski, bet ne visiem. Piemēram, mēs ar vīru tikām ieskaitīti egoistu un dzīves baudītāju kārtā (lai gan - kas tur slikts? domāt par sevi un baudīt dzīvi), jo, redz, padsmit gadus bez bērniem bijām. Bet to, ka tam iemesls ir nevis nevēlēšanās, bet citi iemesli, neaizdomājās. Bet, ja aizdomājās, tad vēl jo ļaunāk no viņu puses bija mūs apsaukt par egoistiem.

Tagad esmu 37 gadus jauna/veca un viena, pēc garas darba dienas dzeru vīnu un prātoju, kā tas tā nākas, ka mani neviens nekad nav gribējis apprecēt vai veidot ģimeni.

Bet varbūt Tu neesi vēlējusies veidot? Kā jau citas komentētājas norādīja - pašai par savu vēlmi ir jādara zināms otrai pusei. Varbūt ne akurāt pirmā randiņa laikā, bet, ja attiecības ir ilgstošas, ir tikai saprotami, ja vismaz vienam no abiem varētu rasties vēlme nobāzēties "uz mūžiem". Par savām gaidām un vēlmēm ir jārunā. Citu variantu neredzu.

Un, vai nevarētu grupu "negatavojamies grūtniecībai (jo nav ar ko)"?

Tas, ka nav ar ko, nenozīmē, ka nevari tai gatavoties. Bet pastāvīga partnera ir arī citas iespējas.

Jāsaprot vispirms vai tiešām vēlies bērnus vai tomēr tāda doma ir tikai tāpēc, ka tā vajag, jo tā ir pieņemts.

Kapriza

Filma
Nu cilveeks skaidri pateica, ka sliicinās vīnā pēc darba, tukšums, vientulība, dzīve šķiet notrallināta. Nav piepildījuma.

Papildināts 28.04.2021 13:10:

Dzemdē arī 42 gados pirmo. Draudzene dzemdēja 37 un 39 abus savus vēlos bērniņus.

gaura

vai tu tiešām gribi? Tiešām? Jo gadiem par to klusēt - nu, tā nav lieta, ko noklusēt, ja tiešām gribas! No otras puses - ar pirmo bērnu ļoti bieži ir tādas bažas, kā būs, vai tiešām esmu gatava, bet 100% gatavs jau nekad nevari būt, tikai "pārgatavoties".

Man zināmi vairāki stāsti, kurā cilvēki jau mentāli nobriedušā (ap 35g) vecumā satikušies un visnotaļ ātri - pēc pāris mēnešiem - jau bijis skaidrs, ka jā, abi gribam ģimeni, bērnu, ejam uz to. Tā kā, ja tev bērni ir tik tiešām svarīgi, tad ir vērts tagad iespringt un meklēt partneri, ar kuru sakristu dzīves virziens. Lai izdodas!

Papildināts 28.04.2021 13:26:

P.S. man pirmais piedzima 37 gados un nu 39 gados gaidu otro.

Conejito

Man bērni dzima 34 un 36 gados. Vispār nejūtos veca, visi dakteri saka, ka vēl kādus 2 var paspēt.

Ja par to, kurš iniciēja - man paveicās, ar vīru iepazināmies abi nocietušies pēc bērniem un to izrunājām kādā otrajā randiņā.

mikausite

Bet man arī radās sajūta, ka autore nemaz bērnus negrib. Ka vairāk tā ir vēlme pēc nopietnām attiecībām ar vīrieti.

Cucamonga

Es teiktu, ka 37 ir taisni pusmūžs Latvijā. Ja palūkojamies uz prognozējamo dzivildzi -74,8 gadi. Cita lieta, ka tagad moderni dzemdēt pēc pusmūža un cerēt uz mūžīgo dzīvi.

Autorei-bērnu piedzemdet var bez vīra pie sāna. Nereti ir tā, ka parādās bērns un blakus , nez no kurienes, iznirst arī vīrietis. Neizskaidrojamā dzīves peripētija. Galvenais nevienam nekārties kaklā. Jo vairāk aizņemta, jo vairāk pieprasīta...

Papildināts 28.04.2021 17:52:

https://www.google.com/search?q=vid%C4%93jais+dz%C4%ABves+ilgums+latvij%C4%81&rlz=1CDGOYI_enLV795LV795&oq=vid%C4%93j%C4%81+dz&aqs=chrome.2.69i57j0i22i30l5.6523j0j7&hl=ru&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

He-he-he

Conejito

Cucamonga
Saki, ja piedzemdē 37os un nodzīvo līdz 74, ar to tā kā par maz? tak mazbērnus vēl visticamāk sagaidīs, ne? Nav jau tā, ka ar nepilngadīgiem bērniem pensijā jāiet.

Mana vīra mamma vīru dzemdēja 34 gados, viņam tagad 35, un ome mierīgi auklē mazbērnus.

30 gadi ir ļoti ilgs laiks.

Cucamonga

Conejito
Es neko nevēlos sacīt. Es tikai precizēju matemātisko jēdzienu. Puse mūža.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418641