Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attapties pusmūžā un bez bērniem

Galanterija

Alija

raginagi
skaitīt neiešu, atvēru vienā vietā un uzreiz ieraudzīju.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Palasot pēdējo dienu tēmas, nevar nepamanīt ka ir pāris personāži, kuri, šķiet, barojas no tā, ka izprovocē citus. Viņiem nekā ļaunāka par apkārtējo ignorēšanu nebūtu, te nav jēgas pavilkties uz provokācijām un iesaistīties. Meitenes, jūs esat pāri tam, daudz augstāk, lai pavilktos līdz

Papildināts 23.05.2021 19:12:

Un + vēl gandrīz 100% esmu pārliecināta, ka 1 cilvēkam te ir ap 10 profiliem, lai sev neglaimojošiem komentāriem minūtes laikā saliktu 10 mīnusus, jo normālos apstākļos tā nenotiek

Alija tagad sievietes kuras šķīrušās vai atraitnes atrod draudzenes un tusē, ceļo, citas pat vīriešus vēl atrod gan 60, gan 70 gados.

Braucot uz jūru vienmēr satieku kādu bariņu senioru, kopā staigā, tad ieiet kafiju padzert, citi nūjo. Bauda atpūtu

Papildināts 23.05.2021 19:19:

Makadamija diez vai te ir meitenes, drīzāk jau visas ir sievietes

Papildināts 23.05.2021 19:20:

Un kas ir normāli apstākļi un kas nenormāli?

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

raginagi

Makadamija diez vai te ir meitenes, drīzāk jau visas ir sievietes Papildināts 23.05.2021 19:20: Un kas ir normāli apstākļi un kas nenormāli?
Tas ir tad kad izlien tads nezinams trollis ka makadamja vai ka vinu, pirmo reiz tads te cali redzets un sak telot ka esot te no bezmaz Agneses laikiem.

Papildināts 23.05.2021 19:25:

P.S. Es tadus uzreuz blokeju, nav tur jega pat ko lasit.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Klusapele

Makadamija
Līdzīgi. Saskaitīju vienam cilvēkam vismaz 6 profilus, jo raksta identiski.

raginagi

Līdzīgi. Saskaitīju vienam cilvēkam vismaz 6 profilus, jo raksta identisk
Kam un kuri? Faktus studijā

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

raginagi viņa domā, ka es un tu esam viens cilvēks

raginagi

aginagi viņa domā, ka es un tu esam viens cilvēks
un Pelēkais, to jau lasiju, Tikai kuri vel parejie 3????

raginagi jā, PN arī man kādreiz tika pierakstīts

raginagi

aginagi jā, PN arī man kādreiz tika pierakstīts
Vot dažiļis, esam kungi labakajos gados, kam patik jaunas tieviņas meitenes

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418641