Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attapties pusmūžā un bez bērniem

Galanterija

Klusapele

raginagi
Pelēko es nepiesēju. Citi profili vēl.

raginagi

konkrēti kuri?

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Nu droši vien es smieklīgi

raginagi

ok , bet tapat tik 4 iznak...kuri vel 2.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Galanterija

raginagi
Klau, varbūt pietiks? Tak izveidoji speciālu tēmu šiem jautājumiem, ej un vāries tur kopā ar pārējām savām personībām.

Kā te visiem norādi, ka esi cāļa veterāns, bet visi jaunie lietotāji ir troļļi, tad tev vajadzētu zināt, ka šis ir anonīms forums un, lai tajā saglabātu kaut kādu kārtību, tas ir sadalīts pa tēmām. Šobrīd tu atrodies "Atbalsta grupā" un nevis pļāpiņā, desu cehā vai psycho. Tak domā līdzi.

Ir tikai normāli, ka, runājot par vienu tēmu, klāt paķeras vēl citas un diskusija aiziet citos virzienos, tomēr 20+ lappuses piespamot ar pilnīgu sviestu, kur tu un tavi pārējie lietotājvārdi vienkārši nerimstas un mākslīgi uztur neesošu bīfu pašai ar sevi, nav ok.

Acers

Dażi vecvecáki neñem auklét mazbêrnus,jo;

1) Mazbérni izisti, neklausa. Neko aizrádīt nedrīkst (vecâki pármet vecvecâkiem, kad tie aizráda (kaut pa tému)

2) ir veselīvas problêmas-piem sâp gūża, iet ar śtoku , bet sīkie skrien prom un neko neklausás

3) ja mazi bebīśi-bail nodarīt pári (piem., stingrâk paņemot)

Papildināts 23.05.2021 22:22:

4) Ja vêl strádá-nogurst darbâ un fakts, ka lênák var atjaunoties. Bet darbá ir prasīvas turét līdzi jaunajiem visás jomás un tâdos pat tempos.

5) un ir jau visu dzīvi upurêjuşies bêrnu labá-ne beaukuśi kaut kur, neko (părmaiņu un krīzes gadi, nebeidzamás,bet neatluejamás vajadzības) . Un gribas kaut sirmumâ kaut ko redzét no pasaules.

Tâ ka dażádi iemesli

Papildināts 23.05.2021 22:26:

Oi, kļūdas, rakstot no telefona piedodiet

Klusapele

kikija123
Nē. Tu nē. Ne jau tikai šajā tēmā. Lasot jau var ievērot rakstības stilu.

Galanterija
Varbūt slēgt tēmu? Es viena no tām kas raksta pilnīgi garām tēmai, bet tā attieksme izbrīna.

Galanterija

Klusapele
Kam tieši par godu jāslēdz "Atbalsta grupa" sievietēm, kas nonākušas šādā situācijā un meklē atbalstu?

pelēkais nezvērs

Šitā iekrist..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418641