Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attapties pusmūžā un bez bērniem

Galanterija

krokus

Olinja
Es taa piekriitu. Man tagad liekas, kur man mulkei galva- bernus taisiit; (dazhi atnaaks un teiks rupjiibas ) bet nu labi, varbut agra nave visu atrisinaas.

teite

Olinja
tās vīnogas skābas.

Mman nav nekas no tevis uzskaitītā

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

krokus

teite
Man pie kajas viss fiziskais, bet tas ka izaudzinat par labiem, nu vismaz puslidz normaliem cilvekiem. Jutos ka nenormala, neizdevusies mamma. Piedzemdet un pirmie gadi sviestmaize salidzinot ar veelaak.

Kas tad mūsdienās ir 37? Tie ir jaunie 27. Rietumeiropā tik ap šo vecumu lēnām sāk domāt par bērniem un ģimeni. Latvija gan tik liberālam skatījumam nav īsti gatava, kādēļ arī rodas satraukums par sevi - sabiedrības klusais un reizēm pat skaļais nosodījums. Tas ir diezgan interesanti, ka šeit joprojām tiek ļoti atbalstīts, ka meitene uzreiz pēc skolas apprecas un rada bērnus, par savu izaugsmi pat nepadomājot, savukārt, sievietes, kuras izvēlas izaugt vispirms pašas, bieži tiek nicīgi dēvētas par karjeristēm, egoistēm, dīvainēm. Viss būs, tikai jāatrod nobriedis vīrietis, kurš ir beidzot izskraidījies savā dzīvē un gatavs nobāzēties.

adaata

Bebrite
Nu, sorry, bet bioloģiju neviens nav atcēlis. To, ka auglība samazinās un parādās pirmās vecuma kaites neviens nav atcēlis.

Dzemdēju 33, 35 un 37 gadu vecumā.

Autorei - man tādas pārdomas bija ap 30.

Reģistrējies tinderī, ieliec ķeksi, ka gribi ģimeni, pārstāj dzert vīnu pa vakariem un uz priekšu. Visu vēl var paspēt!

Papildināts 29.04.2021 09:41:

Sēdēt dīvānā, lakt vīnu un žēlot sevi nav izeja.

Bebrite
Varam jau saukt 37 par jaunajiem 27, bet novecošana tādēļ neapstājas. Un tas ka daļa tiek pie bērniem šajā vecumā, neatceļ tos, kam ir jau pa vēlu.

Tos neveiksmīgos gadījumus redz tikai ārsti, bet mēs, pārējie, tos, kuriem ir izdevies. Kā man kāda ārste teica- uz vienu veiksmīgu gadījumu, ir 10, kuriem vairs neizdodas.

Katram ir savs dzīves piepildījums un vajadzības. Esmu Tavā vecumā, šķīrusies 4 gadus, audzinu divus bērnus pusaugu vecumā. Un arī man ir līdzīgas pārdomas par dzīvi, kādas ir Tev. Tev ģimenes dzīvi sanāks izveidot no baltas lapas, kas ir diezgan forši sajā vecumā . Tu esi sevi pilnveidojusi gan garīgi gan profesionāli, esi emocionāli nobriedusi ģimenei u.t.t. Tas ir ideāli! Katram viss notiek īstajā vecumā un ar īsto cilvēku, Kamēr tas nav sastapts, baudi laiku, ko vari veltīt sev nedalīti. Sievietes, kurām ir bērni (piemēram es), ļoti novērtē laiku vienatnē, kas , šobrīd, Tev liekas pašsaprotami. Arī es jūtos pusmūžā , vai Tuvu tam, bet vēl priekšā ir vismaz 40 fantastiski gadi. Kādus tos veidosim ir pašu rokās!

Lai arī kā, bet bioloģiskos procesus nevar ietekmēt ar attieksmi, vismaz ginekoloģiskos, ja runājam par auglību, kas neizbēgami ar vecumu tomēr samazinās. Tāpēc, ja skatās vispārīgi, šajā gadījuma teikt, ka 37 ir jaunie 27 īsti jau nevar.

Dāmas, pie bērniem mūsdienas var tikt dažnedažādos veidos - ar vīrieti vai bez vīrieša. Dabīgā, mākslīgā, surogācijas un adopcijas ceļā. Bioloģija vairs sen nav šķērslis bērniem.

Pēdējās izmaiņas: Bebrite, 29.04.2021 11:13.

Bebrite
Protams ka var dazardi bet tas vel ir jaizdara. Un 37 gadis IVF nenozime ka bus veiksmigs. Un tas ir dargi - pat prieks labas karjeras nolikt 10 tkst pa vienh reizi nav leti. Un neviens nesola ka pietiks ar vienu. Surogacija Latvija nav reguleta un nav iespejama. Es esmu par to ka ja gribas un var - berni var nakt dazados vecumos, bet nevajag ludzu te zimet varaviksnes un ponijus, ka pec 35 visas sievietes tiek pie berniem viegli. Ta nav. Un adopcija ir vispar kaut kas pilnigi cits, kuru saja mix ka tikt pie berna, labak ieksa nelikt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418641