Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG

Messenger

Sveikas! Esmu nesaprašanā sanāk kad ir noticis agrais SA. 2 grūtniecības testi uzrādīja pozitīvu rezultātu otra svītriņa bija gaiša bet pamanāma, aizgāju pirmdien nodot HCG analīzes atnāca otrdien atbilde 15.1..Šodien sākas MR. Ir kādai bijis kad HCG atnāk vairāk pa 5 un grūtniecība nav bijusi. Pirmo reizi šāda situācija

Messenger
Diemžēl izklausās pēc bioķīmiskās grūtniecības..

Simbinja

Messenger
Jā, bioķīmiskā. Man tā ir bijis.

Messenger
Jā. Ir bijis man. Pie reizes hcg vērts nodot pg, tas skaidri norādīs vai tur viss turpināsies vai jāgaida mr, respektīvi, notikusi ķīmiskā grūtniecība.

Messenger

Diemžēl, man arī tā ir bijis - vairāk nekā 1 reizi. Daktere man toreiz teica - nevajag tik ātri taisīt testus!

Taču labā ziņa ir tā, ka ģimenē aug 3 bērni un 4 ir puncī! Būs Tev viss labi! Man šāds periods bija pēc 1 bērniņa.

Jā, ir man tā bijis- testà blāva otrā strīpiņa, mr aizkavējās par 7 dienām, un tad jau blāvā strīpa vairs neuzrādījās... uz analīzi pat nepaspēju aiziet. Dažus mēnešus vēlāk viss nostrādāja pareizi un blāvās strīpas palika košas un hcg analīzēs smuki auga.

mirkli pacietības un ticību uz izdošanos citā ciklā!

Paldies meitenes par atbildēm. Žēl kad tāds iznākums sanāca ... Testu es tik ātri taisīju, jo pašsajūta bija aizdomīga un HCG nodevu tikai dēļ tam blāvām svītriņām,lai pārliecinātos par grūtniecību.

Messenger
Arī šī skaitījās grūtniecība. Šis ir jāizsāp, un tad atkal mēģiniet.

Saule55
Jā to es saprotu

Holley

Izskatās, ka bijusi ķīmiskā grūtniecība.

Neatmet ar roku. Reizēm nākamais cikls ir uzreiz pozitīvs. Organisms sagatavojas grūtniecībai.

Vēl iespējams, par zemu PG kas nav varējis noturēt grūtniecību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418655