Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG

Messenger

Sveiki! Kādai tā ir bijis, ka grūtniecība ir un hcg tikai 3,42..

RedRose

Tava1
Varbūt par ātru tiek veiktas HCG analīzes, bet grūtniecība skaitās ja ir vairāk pa 5,1...

Lyrica

Lai netaisītu jaunu tēmu, tad pievienošos te. Ir 3 dienu Mr kavēšanās.. Testi negatīvi. Bet pat nedomāju, ka ir reāla iespēja pēc 1 mēģinājuma 24.04 / nedēļu pirms gaidāmajām Mr palikt stāvoklī. Vēderu velk jau kādas 3 vai 4 dienas, bet kā nesākas tā nesākas. Vai jēga skriet uz Gulbi, vai vienkārši nogaidīt..iespejams, vienkārša cikla nobīde. Vai tomēr brīnums

Papildināts 02.05.2021 12:14:

... Kārtējā ik divu mēnešu vizīte pie ginekoloģes paredzēta 10.maijā.

sunny droplet

Nu, tā 100% ir cikla nobīde, jeb ovulācijas nobīde, jautājums tikai, cik tā bija nobīdījusies. Ja par aptuveni 5-7 dienām, tad grūtniecība ir iespējama, bet tagad tās vēl nav (vismaz ieligzdojies embrijs vēl nevar būt). Tāpat pie tādas nobīdes ir iespējams arī, ka MR sāksies tuvāko 7 dienu laikā.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Lyrica

Es ari tā domāju, ka nobīde. Žēl. Cerēju tikt uz ovulacijas laiku pie dakteres.,bet izskatās, ka viss būs nobīdījies. Bet nu nekas. Cerams, ka vismaz naltrexone būs devis rezultātus un endometriozes saagumu apjomi būs kļuvuši mazāk un viss izdosies.

Caaleniite

Tava1
Man pirmajās analīzēs hcg bija 2.63, pēc 6 dienām jau 380

Papildināts 02.05.2021 22:18:

Meitenes, Help!

Pēdējās MR. 06.05.21, nākamajām jābūt 03.06.21

Vakar 31.05.21 HCG 9. 61

Tuvība ar vīru - 20.05-22.05.21

Vai ir jēga nodot vēl HCG, jeb gaidīt MR, no pazīmēm krūtis jūtīgas vismaz 4 dienas... Nezinu, ko domāt...

rainbowbaby1

Incis1984
Nodod rit vēl analīzes uz hcg un progesteronu, ja viss aug un ir labs progesterons, tad atslābsti un izbaudi to! ❤️

rainbowbaby1

Paldies par info. Jāpiebilst, ka gūtniecības tests negatīvs. Neatceros, kā bija ar pirmo grūtniecību, jo tā bija 15 gadus atpakaļ....

Man te saka, ka cipars esot mazs, lai vispār kautkas izdotos... Gadi ar jau 37!

Incis1984
Man ir 40 gadi. Tas tā, statistikai

Pēdējās MR 04.05.21. Ovulācija 18-19 datumā. Vakar nodevu HCG 50,4. Pirmo pozitīvo rezultātu Facelle testā sagaidīju 28.maija vakarā .

Rīt nodošu vēlreiz,lai redzu, kā būs pakāpies.

Uzskatu, ka viss pagaidām Tev atbilst. Pašu sākumu noķēri. Iesaku rīt nodot vēlrei HCG un progesteronu.

Un vēl - no pieredzes. Man sākumā vislabāk rādīja Drogu facelle roza strip tests ar jūtību 10ml. Tā ka iesaku noteikti mēģināt to.

Clear choise nerādīja pilnīgi neko. Un BENU livsane ļoooooti blāvu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418655