Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG

Messenger

Fantastika
Paldies par izsmeļošo atbildi. Lai Jums super veiksmīga grūtniecība.

Saki, vai man tas HCG nav stipri par mazu, ja sanāk 10 dienas pēc ovulācijas?

Incis1984
Implantācija var notikt 7-10 DPO ( dienas pēc ovulācijas).Un citreiz.arī 11-12 DPO. Un sākotnējais HCG var būt no 0-5.

Jāskatās kā tas dubultojās. Tam jādubultojās vismaz divās dienās. Un svarīgs ir arī PG (progesterona rādītājs). Pirms MR tas krītas un ir zems.

Fantastika

Mīļš paldies! Rīt dodos nodot HCG un Progesteronu

rainbowbaby1

Incis1984
Man 9 dienas pēc ovulācijas hcg bija 2, kad domāju, ka nekas nav, nakošajā diena kad bija mr diena, nezinu kāpēc, bet sataisīju facelle drogu jutīgi testu un bija ❤️ Pirmo radītāju nodevu piektdienā un otru pirmdienā( bija jau hcg 28) tā ka nekas nekur nav par mazu! Rezultatus ar citam salīdzināt nevar, jo katra mēs esam individuāla, tāpat arī katrai ovulācija un implantesanas notiek individuāli! LAI VEICAS!

Citronins82

Incis1984
Uzraksti kàdi hcg,pg

Tādēļ es šoreiz nesteidzos taisīt testu, jo 2 neveiksmīgas grūtniecības esmu piedzīvojusi un negribu sapriecāties! Tādēļ nogaidu, lai gan nagi niez to darīt un analīzes arī šoreiz nodošu ko līdz šim pati neesmu darījusi!

Šodien saņēmu gulbja analīžu rezultātus :

HCG 70, PG 104. MR kavējas kādas 2 dienas. Vai rādītāji ir normāli? Iepriekšējā GR beidzās ar MA 6.nedelas. Pirmajā GR HCG bija riktīgi augšā ap 700, un PG apmēram 49.00. Bet šoreiz šādi.. Nesaprotu vai šādi rādītāji ir ok..

Izskatās, ka mana daktere ir atveļinājuma, jo epieraksts nav iespējams. Pirmdien ir pieraksts pie cita speciālista. Protams līdz pirmdienai gaidīt, šķiet, gaidīt teju mūžību.. Tapec jautāju viedokļus Jūsu vidū..

FrejaAC

KristineZ

Parīt uztaisi atkal analīzes uz HCG un PG. Ja hcg dubultosies, viss ir okei. PG Tev ir ļoti labs, man pirmie PG rādītāji arī bija pāri 100.

Papildināts 10.06.2021 19:16:

Jo hcg skaitlis kā tāds neko neizsaka, ir nepieciešams redzēt vai dubultojās

Vakar nodevu analīzes atkārtoti, diemžēl cipari krītas HCG 50.5 un PG 87.8. Domāju vai maz ir jēga rīt iet pie daktera.

Jasmiins

KristineZ
Jutu lidzi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418655