Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG

Messenger

KristineZ
Diemžēl


KristineZ
Samīļoju Tevi un iesaku tomēr doties pie ārsta, jo jāatrod iemesli, kàpēc tā notiek. Spriežot pēc PG cipariem, tie toč nav pie vainas..

Nosliece uz trombu veidošanos Tev ir pārbaudīta?

Cik sapratu, ka Tev šī nav pirmā negatīvā pieredze?

Ieteiktu atrast labu un ieinteresētu doku, nevis tādu, kurš tikai noveļ visu uz "tā gadās" un liek mēģināt tālāk bez pārbaudèm.

Fantastika

Šī jau ir otra reize.. Pirmā bija oktobrī. Pirms pāris dienām ar draugu runājām,un vārds pa vārdam.. Izrādās ka viņam ir negatīva asins grupa. Pieļauju, ka tas varētu būt iemesls.. Lai gan lasīju vairākus rakstus par asins grupu nesaderību. Vairākos apraksta par mātes negatīvo un tēva pozitīvo asinis grupu risku novēršanu. Kā ir tad ja ir otrādāk informācijas ir mazāk.

Jasmiins

KristineZ
Tas nebus gan pie vainas. Ja tev ir rezuss pozitivs, tas neko neietekme. Tikai, ja matei ir negativs, var but problemas.

Bet ja, aizej pie rupiga doka. Fantastika pareizi saka, pg nav pie vainas, jaskatas kas cits.


Jasmiins
Kurš būtu tas rūpīgais ārsts..? Vispār man nav nekādu sūdzību par savu ārstu..bet piekrītu, ka varbūt vajadzētu kaut ko pamainīt..tikai grūti saprast kurš būtu tas labākais..

Papildināts 15.06.2021 10:21:

Iepriekšējā reizē hcg cipari bija ap 2000 bet PG 49..

Jasmiins

KristineZ
Protams, sac ar savu dakteri. Vina vel laikam nezina, kas soreiz noticis. Bet, ja tas nedod velamo rezultatu, te var pasmelties idejas

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419911-mekleju-ginekologu/

Un nav jegas salidzinat ciparus starp dazadam grutniecibam. Katra ir unikala

Jasmiins

Konsultējos ar savu ārsti whats app. Piekrita, ka rezultāti neizskatās spoži. Teica, ja rodas sūdzības vai diskomforts droši varu jautāt. Šobrīd ir tikai zemais hcg, neko fiziski nejūtu un arī neredzu. Nekādi procesi nav vēl sākušies.. Pieraksts man ir rīt, bet ārstei uzreiz teicu musu whats app saruna, ka nezinu vai pie šādiem hcg ir vērts doties pie viņas..

Fantastika
Domājot par noslieci uz trombu veidošanos..

Kā tu to domaji?

Pirms pirms sāku domāt par GR konsultējos ar vēnu speciālistu, jo ir izteikta vēna uz vienas kājas. Pēc pārbaudes konstatēja ka viss kārtībā, var droši plānot GR.


Fantastika
Paldies!

Papildināts 15.06.2021 19:34:

Rīt tomēr došos pie sava ārsta uz plānoto apskati,lai saprastu situāciju. Fiziski šobrīd nekas neliecina par GR pārtrūkšanu. Cik ilgā laikā vajadzētu sākt tīrīties?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418655