Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG

Messenger

KristīneZ

Jūtu Tev līdzi

Man pirms mēneša bija MA - 7 nedēļā - biju dzirdējusi jau viņa sirsniņu . Biju pie ginekologa un pēc kādām 3 dienām sākās neliela smērēšanās. Nākamajā dienā jau vairāk - aizbraucu uz slimnīcu - auglīts apstājies augt

Sākās asiņošana kā mēnešreizēs, bet vel pēc kādām 3 dienām bija asiņošanas epicentrs - drausmīgi. Kopumā ar sākumu, kad bija nedaudz asinis tīrijās kādu nedēļu. Šonedēļ biju pie dakterītes - viss smuki iztīrijies.

Man vajadzēja padzert askorutīnu - vari nopirkt aptiekā.

Zakits
Man pirmajā reizē MA sākas ar vēdera vilkšanu ka pie MR, un mazu smeresanos. Daktere apstiprināja MA, un devos uz slimnīcu. Šobrīd domāju, ka iespējams, pie tās situācijas viss būtu smuki iztīrijies mājas apstākļos, jo daktere skatījās mani tikai no rīta kad jau biju piedzīvojusi tīrīšanos. Tomēr izlema vēl iedod medikamentus.

Šoreiz atkal neizdevusies GR. Šobrīd esmu ceļā pie sava ārsta lai noverte situāciju, varbūt tā vispār bija viltus GR lai gan PG sākumā bija ļoti augsts 104. Katrā ziņā paldies par viedokli. Īstenībā ceru uz to labāko pēc vizīti. Noteikti jautāšu pēc no sūtījumiem uz papildus analīzēm. Lai nodotu spermogrammas analīzi vajadzīgs speciālista nosūtījums, vai var vienkārši doties uz klīniku, pirms tam protams sazinoties un vienojoties par laikiem?

Papildināts 16.06.2021 10:43:

Zakits
Par tīrīšanos, nedēļa tas vēl ir ok, jo smērēties varot pat visu mēnesi..

KristineZ

Kad Tev bija iepriekšējais MA?

Uzraksti pēc tam kā gāja vizītē pie daktera

Zakits
2021.gada oktobrī. Ārste teica lai dodos uz slimnīcu.. Kamēr slimnīcā gaidīju Covid-19 analīžu rezultātus, jo bez tā viņi neko nevar izdarīt,vakara un pa nakti viss lielums iztīrījas. Tāpēc šoreiz ceru, ka varbūt tā tiešām būs viltus GR, lai iztiktu bez visiem tā..

KristīneZ

Tad jau Tev diezgan ātri iztīrījās. Cik ilgu laiku Tev daktere teica lai iepauzē ar censonēšanos tikt pie bērniņa? Lasu, ka citām saka pat pus gadu. Man daktere teica, ka mēnesi vajadzētu iepauzēt. Sākumā likās, ka ilgi iepauzēšu - mēnesis tik pagājis, bet vēlamies censonēt atkal .

Īsti negribēju potēties tam covidam, bet pagājušonedēļ vienkārši pieteicos un aizgāju. Agrāk vai vēlāk to tāpat vajadzētu izdarīt.

Biji jau pie dakteres?

Zakits
Toreiz slimnīcā ieteica klasiskos 6men. Mana ginekoloģe gan teica, ka nav zinātniski pierādīts ka gaidot kaut kas uzlabojas vai tas ir 100% grants ka nākamajā reizē sanāks. Mēs mierīgi pārdzīvojam, ap martu jau sākam brīvi dzīvoties ar domu ja būs tas būs.

Vizīte viss labi. Izskatās ka bija kaut kas minimāli aizmetis. Jāgaida vien mēnešreizes, un tad arī iztiriesies tik cik tur bija. Pēc pāris dienām jāuztaisa vēlreiz hcg analīzi, un cikla sākumā jāpārbauda olnīcu kvalitāti. Esmu gan pārliecināta ka visam jābūt labi, bet drošībai varu uztaisīt. Noteikti jāsaka, lai vīrs aiziet uz spermogrammu. Uz ģenētikas pārbaudi tikai pēc 3x neveiksmes.

Papildināts 16.06.2021 13:40:

Zakits
Sagaidi pirmās MR pēc MA, un tad domā. Ja pēc sajūtām un visādi citādi nekas netraucē, tad kāpēc ne...

KristineZ

Man arī tā liekas, ka nav ko nospraust tos 6 mēnešus. Ja tur smuki viss ir iztīrījies un kārtībā - Jādzīvo pēc sajūtām. Daktere teica, ka pēc pirmās MA nekādas lielās pārbaudes neveic. Viss tāpat notiks tieši tad, kad jānotiek.

KristineZ
Tev kaut kādas pārbaudes tiks veiktas? Vai vienīgais, ko doka ieteica, ir vīram taisīt spermogrammu ( tās ar ir dažādas "parastā", "padziļinātā" utml.?

Katram dokam gan ir cita pieeja, bet tomēr divi gadījumi pēc kārtas jau nu manuprāt būtu kārtīgāku pārbaužu vērti..

Ko vispār minēja par iespējamiem iemesliem, kāpēc tā varètu būt noticis?

Fantastika
Par spermogrammu jautāju pati vai ir vajadzīgs kāda speciālista norīkojums utt. Vienīgais ko man pārbaudīs ir olnīcu darbības spējas cikla sākumā jāuztaisa analīze. Par ģenētikas pārbaudēm, kariotipu tikai pēc 3x neveiksmīgas reizes. Ieteica mēģināt vēlreiz..

Papildināts 16.06.2021 17:34:

Pat nezinu ko domāt..

Jūlija sākumā it kā pierakstījos pie V. Veisas uz konsultāciju. Bet nezinu cik tas būs jēdzīgi, jo MR tāpat ir jāsagaida.. Kad viņas sāksies, tāpat kā iepriekš, vai ātrāk, kas to lai zin?

KristineZ
Es gan tev tomēr ieteiktu pārbaudīties. Pašai sirds būs mierīgāka. Man pēc 2 SA ar dažu mēnešu starpību daktere uzreiz ieteica pārbaudīties kārtīgāk. Man un vīram bija jāpārbauda kariotips, man pārbaudīja trombofīliju, vīrs nodeva spermogrammu. Pagaidām visas analīzes ir labas. Bet nu varbūt būtu vieglāk, ja tā vaina tiktu atrasta nevis tagad domājam kas tad īsti mums nav kārtībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418655