Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG

Messenger

Meittene
Progesterons bija normā?

Fantastika
Nu viņš man lēkāja, bet bija normas robežās. Paliekot stāvoklī otru reizi, daktere uzreiz izrakstīja utrogest papildus. Tā kā PG pie vainas nav.

Meittene
Nu jūlija sākumā man ir pieraksts pie dr. VEISAS, redzēs kāds būs viņas viedoklis. Galvenais lai MR sākas. Parasti bija ap 9.datumu, bet tagad nezinu kad gaidit..

Meitenes. Jums mājās nav kaķi?

Grūtniecības laikā nekāda gadījumā nedrīkst tīrīt kaķa tualeti. Var inficēties ar toksiplazmozes infekciju un arī tad rezultāts var būt bēdīgs. Mums kaķis ir jau 2 gadus. Kad ieraudzīju 2 strīpiņas - tā tualeti tikai draugs tīrīja.

Bet nu grūtniecības prieks nebija tāpat man ilgs, bet atceros, cik laimīga biju tās 7 nedēļas

Citronins82

Zakits
Emm tu nopietni,jo man analìzès ari atklàja to toksiplazmu,bet daktere par to nevienu vàrdu un tápat man taisìja fet,un dzìvnieki man ir no bèrnìbas gan suñi,un kaķi,tad kad biju pie savas ģim.dr viña vèl nobrìnìjàs ka ar visy śo man taisìja fet

Pavisam nopietni. Palasi internetā. Viņa var veidoties kaķim no jēlām zivīm, gaļas. Bet, ja kaķis jau ilgi ir, tad, var izveidoties arī imunitāte. Un svešus kaķus noteikti grūtniecības laikā nedrīkst glaudīt.

Jasmiins

Citronins82
Tas nenozime, ka jatiek vala no miluliem. Vienkarsi ipasi rupigi jaizturas. Rokas jamazga pec kastites tirisanas, rokas jamazga starp kakja glaudisanu un kaut ka esanu, piemeram. Par svesiem dzivniekiem piekritu- atturies no glaudisanas. Bet savs ir savs, zini, kad potets un kad attarpots utt. Es joprojam tiru kastiti, ipasi par to nepardzivoju, jo kas jadara, jadara.

Visadu drazu tu vari sakert no ogam, darzeniem, galas utt. It ipasi, ja ed arpus majas, kur nezini, vai nazi nomazgaja pec zivs griesanas un vai redisi ir 100% tiri.

Carino

Zakits
ja mājās ir kaķis, tad visticamāk slimibu esi jau izslimojusi,jo cilvēkam vispār viņa nav bīstama, tikai auglim. Var nodot analīzes uz antivielām (zem 10 eur maksā, cik atceros), lai redzētu. Lielākā daļa jau bērnībā to izslimojuši. Protams, higiēna ir jāievēro vienmēr, bet nav jāskrien no sava kaķa pa gabalu. Vispār lasījy, ka lielāka iespēja ir nevis no kaķa kastes saslimt, et kā Jasmiins saka - no ogām utt. Īpaši tiem, kuriem pašiem aug savas zemenes utt., ne vienmēr nomazgà, jo liekas taču tik tīrs viss, bet patiesībā tur var būt visādas zarazas.

Zakits
Man ir mājās kaķis, un arī dzirdēju par tualetes tīrīšanu. Bet, nezinu, vai tas tik ļoooti liela mērā kaut ko ietekmē

Papildināts 18.06.2021 15:12:

Šodien nodevu atkārtoti hcg. Pēc sajūtām,paAš retam velkoša sajūta vēdera lejas daļa, kā uz MR. . Ļoti ceru, ka sāksies pirms Līgo,un ar mierīgu prātu jūlijā sākumā varēšu atkārtoti doties pie ārsta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418655