Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tūpļa guļa!

MazaLelde20

Sveikas, meitenes!
Man mazulis visu grūtniecības laiku gulēja ar galvu uz leju, Bet 33.nedēļās apgriezās un 37.joprojām nav sagriezies pareizi. Pēc dakteres teiktā arī niecīga iespēja, ka pagriezisies, jo maz ūdeņi..

Bet jautājums tāds, ja arī mazulis izdomā palikt šādā pozā - vai ir iespēja, ka dzemdības sākas atrak pirms noliktā ķeizara vai arī viss ticamāk sagaidīšu to datumu?! Kāda ir jūsu pieredze?

sunny droplet

MazaLelde20
Citu pieredze te neko nedos. Katrai tas var būt citādāk.
Man piem. arī 34 ned. teica, ka mazais nesagriezīsies (maz vietas), nolika ķeizaru 37+4. 37+2 biju uz USG un apgriezies pareizi.
Kad Tev ķeizars nolikts? Protams, ka pastāv iespēja, ka sāksies dzemdības ātrāk, tad izķeizaros akūti.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Tas, ka viņš vēl var sagriezties es pati saprotu. Par to nav jautājums, mani interesē vai tūpļa guļā arī dzemdības mēdz notikt atrak nekā plānots.
Ķeizars pēc 2 nedēļām.

sunny droplet

MazaLelde20
Ķeizars pēc 2 nedēļām.
Tātad ap 39 ned?
Nu, var, protams, sākties ātrāk. Un var nesākties. Citu pieredze te neko nedos, jo katrai citādāk.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

sunny droplet
Nē, būs 40.nedēļas jau.

Kokopelli

MazaLelde20
Dzemdību datums nav atkarīgs no bērna guļas dzemdē. Varbūt kaut kur ir kāda oficiāla statistika un korelācija atrasta starp bērna novietojumu un dzemdību sākšanos ātrāk/vēlāk par nolikto datumu. Bet teorijā - guļai pat nebūtu jāietekmē.

DipDap

Sveika. Iespeja nav liela, bet pastāv. Man mazais arī pie beigām sagriezās pats pareizi. Tas notika nakts laikā un sajutas bija baigās.

Deizija25

MazaLelde20
Man piedzima divas nedēļas ātrāk, kā noteiktais ķeizara datums. Ķeizars bija paredzēts 39.nedēļā, bet piedzima pats ar kājām pa priekšu 37.nedēļā. Nepaspēju laikus ierasties slimnīcā, tad nu bija par vēlu ķeizaram.

Varbūt es neesmu perfekta, bet dažas lietas manī ir ekselentas

Mazgā grīdas četrāpus, varbūt palīdzēs sagriezties.

Patiešām var būt visādi. Man ar savu tūpļa guļas bēbi bija plāns dzemdēt pašai un ķeizaroties akūti, ja nesanāk. Principā līdz pēdējam nezināju, kas mūs sagaida piedzima dienu pirms pirmā noliktā termiņa 40 ned., ar dupsi pa priekšu domā labas domas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418731