Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Failu rediģēšana

MagnolijaSu

Kā rediģēt tekstu PDF failā? Lai pēctam to saglabātu un izprintētu .

Nezinu kā to dara datorzinības apguvušie, es konvertētu man nepieciešamajā formātā tiešsaistē (piemēram, smallpdf.com ), izdarītu, ko vajag, un saglabātu PDF.

Melora

pdf neko jēdzīgi izrediģēt nevar. pdf datne jākonvertē [es lietoju ABBYY Finereader] vai internetā free OCR uz word, lai kaut ko sakarīgu izdarītu

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Linux Birojs copy-paste uz LibreOffice Writer, labo, ko vajag un tad datne - Export PDF

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Mēmais

pdf ir gala dokuments, to parasti nerediģē.
Ja vien tas nav COVID testa apliecinājums....

mantaspatik

Pilns google ar bezmaksas convertēšanas lapām. Convert PDF to ( uz jebkādu formātu, kāds nepieciešams).

tulpe1

Tev vajag Adobe Acrobat, tas izskatās tiesi tāpat ka Adobe Reader tikai ar iespēju rediģēt (editēt) gatavus PDF failus

NJA, te jau neko saskatīt nevar to forumu vafadzētu apgreidot, lai normālus attēlus var ielikt un šētot bildes arī , kā tas pienākās 2021 gada!

Conejito

Acik no studiju gadiem atceros, nebija neviena legāla iemesla rediģēt pdfus.

Mēs to darījām ar adobe acrobat. Tikai štruntīgi, ka ne visas rakstzīmes atpazīst, jāpielabo ķeburus. Bet kopumā works like magic pat no ieskenētas avīzes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418735