Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā veicināt atvēršanos un kontrakcijas?

kasandrita

Kas jums vislabāk palīdzēja, lai notiktu dzemdes kakla atvēršanās un sāktos kontrakcijas?

Papildināts 30.04.2021 14:18:

Man šobrīd sākusies jau 42.nedēļa. Dzemdes kakla atvērums konstatēts 4 cm. Pirms divām dienām iznāca gļotu korķis. Bet nekādas kontrakcijas, nekas tālāk vairs nenotiek.
Vingroju tupus pozīcijā, mazgāju grīdas četrrākus, aploju gurnus, bet nekā.
Ir kādi ieteikumi?

Kokopelli

Ir dzirdēts par rīcineļļas kokčiku, bet tas ir ļoti pretrunīgi vērtēts, un, ja nemaldos, mediķi to neiesaka :/

kasandrit

Garas pastaigas, aveņu lapu tēja

Klusapele

Nekas. Izmēģināju visu. Ananass, sekss, toniks, balonu pūšana, garas pastaigas, tīrīšana, vingrošana uz bumbas, sēdēšana dziļajā pietupienā, aveņlapu tēja, membrane sweep no dakteres, gurnu apļošana, šampanietis, dateles utt. Biju tā koncentrējusies, lai dzemdības sāktos, ka gandrīz sviestā sagāju. Tagad protams smieklīgi, būtu labāk izbaudījusi pēdējos metrus, bet toreiz likās ārprāts kā laiks velkas. Ļoti saprotu to gaidīšanu. Sajūta kā uz pulvera mucas sēžot un nezinot kad sprāgs. Ļoti grūti sagaidīt.

Rīcineļļas kokteili dažas dakteres iesaka, bet draudzenei mazais apkakājās vēderā pēc kokteiļa un tas mani nobiedēja. Meitenes no manas grupas gan teica, ka tas nesaistās nekā kopā un neredzu iemeslu neticēt, bet tomēr galvā bija tas "a ja nu tomēr saistās...". To neriskēju mēģināt. Bēbis piedzima kad pats gribēja piedzimt.

Conejito

Pēc 2 bērnu pieredzes mēs ar manu vecmāti secinājām, ka kaut kas manā organismā vnk neslēdzas iekšā, neļauj dzemdībām startēties. Abas reizes bērns jau sen bija tik gatavs, ka gatavāks nav kur, abas reizes jau kaut kādas kontrakcijas sākās un atkal pazuda. Un abas reizes vajadzēja pavisam minimālu iejaukšanos, lai viss aizietu savu dabīgo gaitu. Varbūt tas ir kaut kāds psiholoģisks bloks. Varbūt traucēta oksitocīna "padeve". Kas to zina. Bet es no tām, kam nelīdzēja nekādas tautas metodes.

Marei

Tikai nedzer rīcineļļu. Tieši bija vizīte pie dakteres, kurā no dzemdībām bija atbraukusi un teica, ka viss sarežģīti. Sieviete sadzērusies ricinellu un bēbis apgriezies otrādi pēdējā brīdī.

Ar otro bērnu palīdzēja staigāšana pa kāpnēm, Siguldā lejā pie Gaujas un augšā pusceļā sākās. Tas labs veids - palīdz ritmiskās kustības un zemes pievilkšanās spēks.

Ar trešajām tik garas trepes nebija pieejamas un līdzēja rīcineļļas kokteilis, bet vecmātes vadībā, tur jāzina detaļas, cikos jādzer utt.

Bērni ļoti biezi 42. nedēļā pakakā un ir pierādīts, ka tas nav saistīts ar kokteiļiem.

3 dienas pirms dzemdībām bijām 20 km pārgājienā. Daktere saka, ka tas droši vien arī pasauca mazo 37w4d

Jāpiebilst, ka visu grūtniecības laiku ļoti daudz staigāju un citādi aktīvi pavadīju laiku

Man abās grūtniecībās pie 4 - 5 cm viss apstājās un nekustēja.Dūra ūdeņus un tad sāka virzīties.Tāda organisma īpatnība

Paramana

kasandrita
Sekss , akupuntura

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418739