Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā veicināt atvēršanos un kontrakcijas?

kasandrita

Pinokio

Dzēru kokču dzer un dzemdē! Visi trīs bērni dzima 42 ned. Pirmā bez kokčas, bet ar tabletītēm. Tāpēc jau ar otro bērnu zināju, ka to nepieļaušu, un iepriekšējā dienā pirms braukt stimulēt dzemdības-izdzēru kokču, process aizgāja, un 3 h laikā kopš izdzēru kokču dzemdēju. Dzemdíbas super, bēbim viss lieliski. Trešajās arī dzētu kokču, un tāpat kā otrajās, viss notika ļoti raiti, laikam pēc 2 h jau uz galda spiedu

ellyy

Pinokio
Kā tieši riciņeļļa ar stipru alko, kas izraisa caureju un sliktu pašsajūtu ir labāka par hormonu, kurš tā pat piedalās dzemdību darbībā?

Man nekas nelīdzēja, ar visiem 3 nostaigāju pāri 41.nedēļai. Vnk braucu uz slimnīcu uz ierosināšanu. Mana dr neļāva ilgāk par 10 dienām pārstaigāt.
Ja sākas jau 42.nedēļa un esi vēl gatava gaidīt, tad vajadzētu bieži tonīšus mērīt..

ellyy
Ar ko mākslīgs oksitocīns ir labāks par dabisku rīcineļļu? 1 ēdamkarote konjaks nekādu ļaunumu nenodara un bez tā var arī iztikt

MissBea

Aveņu lapu tēja gan laikam mīkstina dzemdību ceļus nevis ierosina dzemdības, to iesaka dzert no 37.nedēļas regulāri.

LeLampa

Mans plans, lai soreiz palielinatu iespeju dzemdet pasai bez ierosinasanas - osteopats, kurs veic proceduru, kura var un nevar palidzet ierosinat dzmedibas, tad "pirksta urkesanos" https://www.babycenter.com/pregnancy/labor-and-delivery/membrane-sweep, lai gan iepriekseja GR man to divreiz veica un nekadas jegas. Staigasana ari neko nedeva, lai gan dzemdes kakls bija iss un miksts jau no 32 nedelam.

Pilnīgi nekas! Ar dvīņiem pāri 40 ned nostaigāju, ar mazo meitu 41.ned un 3 dienas. Izmēģināju visu - citronus, ananāsus, pastaigas, grīdas mazgāšanu, ārste pat deva sveces dzemdes kakla mīkstināšanai, 3 dienas pirms ierosināšanas ar vecu busiņu uz leišiem līdzi kratījos pēc dīvāna, dienu pirms ierosināšanas pa Vīlandes kāpnēm "skraidīju", ar dvīņiem 10+ km staigāju.. nulle..

Tikai ierosināšana slimnīcā

Papildināts 01.05.2021 14:17:

LeLampa
Ā, pie apskates ginekologs arī "paurķējās" nekādas reakcijas.. es laikam 2 gadus staigātu, ja neierosinātu

Papildināts 01.05.2021 14:19:

Vienīgi to "kokču" nemēģināju, bet manuprāt tas jau ir mazliet bīstami. Katram var būt cita reakcija un iespēja saindēties ar rīcineļļu man tomēr nešķita laba ideja.

Klusapele

LeLampa
Ar otro bērnu membrane sweep nostrādāja uzreiz. Ar trešo nenostrāja. Pats izlēma kad piedzimt.

ellyy

Jauna ēra
Ar to, ka nav jāskraida dirst un jāmokās var mierīgi uzkrāt spēku līdz aktīvajai dzemdību fāzei.

ellyy
Baigās jau nu mokas tīrākā bauda! Daudzas pirms dzemdībām taisa klizmas, lai dzemdētu pa tīro

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418739