Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā veicināt atvēršanos un kontrakcijas?

kasandrita

Pieckapeika

Man liekas, ka vienā citā tēmā es jau reiz ierakstīju, ka tas kočiņš Vācijā ir pilnīgi oficiāla ierosināšanas metode, taču TIKAI slimnīcā, mediķu uzraudzībā. Nekādas pašdarbības mājās. Personāls arī recepti neizpauž, lai netaisītu pašas un nedzertu.

Pinokio

100 grami konjaka uz tā piena un rīcineļļas daudzuma, man nemaz nešķiet tik daudz. Un slikti man nebija nevienu momentu. Tas, ka zarnas iztīrās-tas gan fakts.

Lasiet uzmanīgi, man ir bijušas dzemdības ko ar tabletēm slimnīcā pastimulē, un ar kokteili. Un ar tabletēm viss bija slikti, process notika gaužām lēnu un sāpīgi, bet ar kokču viss notika ātri, mazsāpīgi, es pat teiktu harmoniski

Zinu, ja izlemsim par labu ceturtajam bērniņam, es arī noteiktu kokčikošu

Pinokio
Man arī pirmās dzemdības ar mākslīgo oksitocīnu vēnā, nosolījos sev mūžā nekad to sev vairs nenodarīt.

Tak pat muļķim skaidrs, ka pirmās dzemdības gandrīz vienmēr ir smagākās un grūtākas kā otrās! Bet, ja nu gribās sadzerties un apdirsties, tad rīciņeļļa is it!!! Manā draugu lokā ir viena sieviete, kura savās pirmajās dzemdībās sadzērās to slaveno kokču, dzemdēja ilgi un saplīsa no A līdz Z. Pàrējie 2 bērni dzima ar ierosināšanu slimnīcā un viss bija ok

Conejito

Man arī ir pieredze gan ar kokteili, gan ierosināšanu slimnīcā. Pirmajā reizē dzēru kokču, kurš man izraisīja caureju, sliktu dūšu, visas sajūtas kā pie laba vēdervīrusa. Nomocīta nakts, bezspēks. Un nekādas jēgas. Otrreiz savai vecmātei uzreiz pateicu, ka neko tādu nedarīšu. Ierosināja ar gēlu slimnīcā, vieglas, skaistas dzemdības. Katram, protams, sava pieredze, bet manā keisā tās "mākslīgās" metodes bija daudz labākas.

Papildināts 02.05.2021 09:52:

Aylla
Gandrīz kā es tikai par 1 bērnu mazāk.

Conejito
Tieši tā, es arī tikai par normālu ierosināšanu slimnīcā.

Nekad nedzertu nekādu rīcineļļu, jo nezinu, kā mans organisms reaģētu. Novēmusies, ar sliktu dūšu, novājināta un ar caureju grūtniece-dzemdētāja nudien nevēlējos būt.

Rīcineļļu esmu smērējusi tikai skropstām

Aylla
Runa taču vispār nav par dzemdību smagumu vai vieglumu. Izlasi tēmas pieteikumu.

ellyy

Pinokio
Man otrās ar tableti. Līdz 3cm vsp neko nejutu un staigāju vairākas h, tad no trīs cm pa 2h47min no 3-10cm atvērums un izstumšana sākās pirms uz galda tiku, viens mirklis un mazā bija ārā. Nu vnk zibenîgi, vecmāte smējās, ka mazā izlidoja kā raķete.

Anits

kasandrita
ieteikums atslābt un neko nedarīt. Uz slimnīcu doties pēc ārsta ieteikuma. Tās 42 ned. arī ne vienmēr ir 42, ja vien nezini pati,kad.

Man ar pirmo bērnu šitā bija, 42 nedēļās aizbraucu uz slimnīcu stimulēt jo nu nekādi nevarēju uzsākt. Aizgāju tik tālu ka atradu kaut kādu speciālo dzemdību ierosinošo cepumu recepti. Garšīgi, bet neefektīvi. Nekas no standarta metodēm nedarbojās.

Ar otro bērnu gan, vienā jaukā dienā ar vīru nodevāmies guļamistabas priekiem, un tā nopietni ar kārtīgiem orgasmiņiem- tad dzemde sāk pakrampēties un viss aizgāja. Kad sāka likties ka kaut kas notiek, sēdēju uz vingrošanas bumbas un mierīgi uz viņas lēkāju un šūpojos un pēc pāris stundām bebis jau bija rokā.

Bet nekas no šiem padomiem nepalīdzēs, jo katrai sievietei ķermenis savādāks, nevar zināt kas notiks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418739