Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rezerves apģērbu skaits sīlītē

sovunya

sovunya

Cik rezerves drēbju komplektiem jābūt skapīti? Tā kā lielais bērns jau gana liels, tad ir piemirsies, cik krekliņi, zeķubikses un šorti parasti stāv rezervē . Saprotu, ka jāskaita, ka katrā ēdienreizē var aplieties, t.i. 3 krekliņi un 3 šorti. Puika iet uz podiņa, bet gadās aizmirsties (ar podu neskaraidu pakaļ un 101x neatgādinu), tātad vismaz 2 rezerves apakšbikses un pamperbikse diendusai. Varbūt vēl kko esmu piemirsusi? Bērnam 1.6

adaata

Manam pusotrgadniecei stāv viens komplekts - bikses, īsroku krekliņš, garroku krekliņš. Lielajiem arī turēju skapī vienu komplektu, vairak nē.

Ja uz poda mācās iet, tad gan apakšbišeles un bikses jāsagādā tā pavairāk.

Ēšanām var iedot lacīti vai garroku priekšautu, lai viss netiek uz krekliņiem. 1-2 komplekti, bikšeles vairāk papildus.

Conejito

Jums tie bērni tik traki nolejas, ka 3x dienā jāpārģērbj? Mums galīgi tik traki nav, tikai, ja zupu ēd varbūt. Nu, un es arī vienu jogurta kleksi neuzskatu par iemeslu pārģērbties.

sovunya

adaata
Zizii
Paldies! Tātad max. 2 krekliņi, pāris apakšbikses un pāris bikses. Tas jau izklausās labāk . Citādi esmu gatava pusskapi uz dārziņu aiznest . Priekšauts zīmēšanai mājās ir, došu līdzi.

Conejito
Jums tie bērni tik traki nolejas, ka 3x dienā jāpārģērbj
Man bērns vel nekur neiet, tagad tik sāks apmeklēt b/d. Vnk ievācu info, cik un ko atstāt skapītī.

Conejito

sovunya
Nu, es nez, varbūt viņi tur sāk cūkāties vairāk. Mums mājās nav tādas šmuces parasti, kaut beibe ēd pati. Dodu salveti un atgādinu, lai noslauka muti un galdu, ja kas izlīst. Dārziņā man nav ne jausmas, kā notiek. Iespējams tiešām vajag pusskapi, mums tas vēl priekšā.

2 komplekti: 2 garroku krekliņi, 2 bikses, 2 zeķes, ķemme,meitenēm gumijas un spraudes, otri cimdiņi maiņai, ja pirmie samirkst pirmajā pastaigā, tad otrajā ir sausi, paka pamperu, mitrās salvetes, var ielikt apakškrekliņus, ja lietojat (zeķubikses neiesaka, jo bērni mācās ģērbties patstāvīgi, un zeķubikses ir sarežģītākas).

Skapī turu arī flīsa jaku,gadījumiem, kad dienas ir aukstākas ne kā virsjaka paredzēta, auklītes tad izvērtē vai uzvilkt.

kukainis

Divas pilnas maiņas kārtas. Cimdi rezerves. Skapītis nav bezizmēra, un ja pārbāzts, tad skolotājām grūti ko atrast. Ja ir galīgā šmuču diena, kad vajag vairāk, tad mūsu bērnudārzā ir rezerves apģērbi dažādos izmēros vai no kāda cita bērna aizņemās. Un tāda vajadzība ir reizi 3 mēnešos

adaata

Nu, nez, maniem bērniem tās drēbītes plauktiņā stāvēja, kamēr pa mazu palika. Pārspīlēju, protams, bet nekad nav licies, ka 2 rezerves komplektus jātur.

Astoņmizu zobgrauzis

it kā jau pietiek ar vienu, bet es 2 kārtas turēju un ik pa laikam paņēmu uz mājām, lai iet drēbju apritē. Jā, pārsvarā nevajadzēja. Bet vienreiz gadījās, ka bērnu izsniedza pidžamā un ar aizdotām zeķītēm Nolējies pusdienās, pa vidu blēņojies vannasistabā un pēc tam nolējies launagā

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418807