Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rezerves apģērbu skaits sīlītē

sovunya

adaata

Astoņmizu zobgrauzis
Zini kā ir - tādām dienām nevar sagatavoties

Wanderer

Man vecākā meita aizgāja dārziņā 2,5 gados un tās drēbītes plauktiņā stāvēja, kamēr pa mazu palika. Viņa gan tur īpaši par ēšanu nefano un vispār visu dara ļoti uzmanīgi. Ar šmulēšanos izpaužās ārā.

Puika aizgāja 1,8 gados un nebiju domājusi, ka viņš ir tāds sivēns stāv 3 rezerves bikses un 4 krekliņi, vismaz 2 atnes katru dienu atpakaļ netīrus, reizēm ir tā, ka netīri visi. Ēd kārtīgi un no visas sirds, tempiņā, lai vairāk paspētu toties no āras vienmēr tīrs nāk.

sovunya

Par rezerves cimdiem pat nebiju iedomājusies! Paldies! Tādi plānie mājās rezervē nav, būs jānopērk.

adaata
nekad nav licies, ka 2 rezerves komplektus jātur.
Es jau vairāk par to, ka ies no 1.6 gadiem, puika, ar karoti neēd, no krūzes arī ļoti švaki dzer, tāpēc lkm labāk divas kārtas rezervē. Esmu priecīga, ka divas kārtas nevis pusskapis kā sākumā plānoju . Ja ietu no 3 gadiem vai būtu meitene (meitenes parasti gudrinieces un ļoti saprātīgas ), tad lkm pietiktu ar vienu kārtu.

Pele4

Meitenes, sveicieni no 2021.gada janvārēna mammas Mana dēliņa labākais draugs ir suns Kraukšķis un tieši ar šādu nosaukumu esmu izveidojusi FB bērnu apģērbu veikalu.

Meklējot saviem mazuļiem apģērbu, būšu priecīga, ja atbalstīsiet jauno mammu un ielūkosieties www.facebook.com/kraukskis

Kokopelli

Es turu tikai vienu rezerves kārtu. Jo mums dārziņā gadījumos, kad nolejas un uzvelk to rezerves kārtu, aplieto apģērbu nesatūcī uzreiz maisiņā, bet izliek žāvēties. Nemazgā, bet vnk izžāvē. Ir bijušais reizes, kad mājās ejot iedod maisiņā jau sašmurgātas rezerves drēbes, bet oriģinālā drēbju kārta ir sausa, bet smaržo pēc zupas Bet tādi gadījumi ir reti. Tāpēc vien neturu n-to drēbju kārtas.

kallisto

Viss arī atkarīgs no audzinātāju izpratnes par to, kas skaitās netīrs Es arī katru mazāko pleķīti neuzskatu par iemeslu pārģērbties, bet viena no mūsu audzītēm sūta tādas drēbītes mājās, kur man ļoti rūpīgi jāieskatās, lai ieraudzītu mazo netīrumu pie piedurknes.

kukainis

Kokopelli
Ja pampernoplūde vai nv paspēts uz podiņa, tad arī liek žāvēties?

Šodien sapratu, ka mnam bērnam vajag 2 drēbju kārtas arī vnk tāpēc, ka bērnu no bd iznem tēvs, tam gadās visu iemest veļas grozā un man i nepieminēt, un pašam arī neielikt bērnudārza somā sausas drēbes. tad var kādas pāris dienas paiet, kamēr attopos ka taču rezerves drēbes jāatjauno.

Un protams, bd parasti turu tādas brīvākas drēbītes, varbūt pat nākamā izmēra. Lai nav pēkšņi par mazu.

Skapītī stāv divi pilni apģērba komplekti. Plus vēl kādas ekstra apenes un zeķes. Krekliņš reti , kad jāņem uz māju mazgātieties. Kamēr apguva podiņu apenītes un šorti vismaz vienas dienā bija.

Papildināts 07.05.2021 22:48:

Ja pakotu skapīša saturu pēc saraksta , tad tur arī būtu 3 apģērba komplekti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418807