Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prakstisks jautājums - par iepazīšanos.

Cerinji_un_eerkshogas

Cerinji_un_eerkshogas

Kur šobrīd būtu aktuāli iepazīties. Ne vienas nakts sakaram, bet kam nopietnākam? Man nav ideju. Draudzeni jāizprecina. Bet, ja nopietni, tad cilvēkam smaga depresija šajā sakarā.

Cerinji_un_eerkshogas
Internetā. Bet ar labu, kārtīgi aizpildītu, reālu profilu, konkrētiem mērķiem un ar draudzenes vēlmi veltīt tam visam pasākumam gana daudz sava laika un resursus (te nedomāju sūtīt naudu ārzemju prinčiem armijniekiem) !

Papildināts 02.05.2021 15:07:

Aaa depresija - tad apārstēt to sākumā.

Bez dzīvesprieka un labas humora izjūtas interneta iepazīšanās portālos nav ko darīt!

Pavils

mea jau paspēja ar sakarīgu atbildi

Ja draudzene ir ar māju upes krastā, tad izskatīšu jautājumu par precēšanu. Bet, ja ir tetovēta, uzkačātām lūpām un ko tur vēl, tad pat Tesla pie mājas jūras krastā nelīdzēs.
Gaidīšu izvērstu ziņojumu.

pelēkais nezvērs

Gribu redzēt, kam nu pēkšņi būtu vajadzīga nabaģe ar depresiju pūrā?
Tikai un vienīgi liekas problēmas.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

pelēkais nezvērs
A ja smuka! Tad ir pat potenciāls sastapt glābējtipa vīrieti

pelēkais nezvērs

A ja smuka!

Ha, ha - smuka, bet defektīva. Tas tāpat kā ar auto - smuks auto, bet cietis sists. Pērc par nesista cenu un labo uz sava rēķina..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Cerinji_un_eerkshogas

pelēkais nezvērs
Kur es kaut ko par materiālo pusi esmu rakstījusi?

Papildināts 02.05.2021 15:35:

Pagaidām mēģinu viņu izvilkt no depresijas, saka, ka pēc medikamentiem vairs nav vajadzības. Tas priecē. Mēģināšu pierunāt viņu piereģistrēties portālos.

Papildināts 02.05.2021 15:35:

pelēkais nezvērs
Ha, ha - smuka, bet defektīva.
Nu bet kāpēc jāapdirš cilvēks, kuru nemaz nepazīsti!

Cerinji_un_eerkshogas
Ar tavu sparu vien tur nebūs līdzēts. Cilvēkam pašam jāgrib. Ne jau tu rakstīsi viņai profilu un atbildēsi uz vēstulēm.

Pat tepat Cālī var iepazīties, ja labi grib!

Katrā šāda tipa tēmā atsaucas pa 1-2 brīviem vīriešiem, kuriem var uzrakstīt vēstuli un sabīdīt randiņu ! Re, Pavils aktivizējies pavasarī! Turklāt, zina, kas un kā ir tāda Tesla! Tas jau vien ir novērtējams fakts!

Cerinji_un_eerkshogas

Būtu jau jauki, ja draugu vidū būtu kāds neprecēts puisis, bet visi precēti.

Lēdija

Cerinji_un_eerkshogas
Es neriskētu ieteikt pēc depresijas reģistrēties iepazīšanās portālos. Tur jābūt baigam optimismam, lai vesels cilvēks nedabūtu depresiju. Nav jau prinču rinda, kas tik gaida, kādu ko izglābt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418813