Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prakstisks jautājums - par iepazīšanos.

Cerinji_un_eerkshogas

Lēdija
Tas gan, tur vajag citu dvēseles stāvokli.

Atsūtīs sievietei dickpic, a viņa gaidīja saderināšanās gredzenu . Un depresīvs garastāvoklis atkal klāt, kā likts.

Cerinji_un_eerkshogas

Atsūtīs sievietei dickpic, a viņa gaidīja saderināšanās gredzenu
Viņai nav pāra, nevis nav smadzeņu. Bet sarkasmu sapratu!

pelēkais nezvērs

Būtu jau jauki, ja draugu vidū būtu kāds neprecēts puisis, bet visi precēti.

Mjā, "princese stikla kalnā" nu būtu, bet kur lai ņem Antiņu, kas uz kaut ko tādu parakstītos, lai tādu depresīvo "modinātu"..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Parasti visreālāk iepazīties var, izmantojot populārāko iepazīšanās vietni. Mūsdienās, ja nekas nav mainījies, tāds ir Tinder. Starp citu, sevišķi daudz pozitīvu atsauksmju par iepazīšanos internetā esmu dzirdējis no sievietēm. Tieši tādām, kuras ir vēlējušās nopietnas attiecības, un tās ir arī dabūjušas.

Nosacīts mīnuss tādam iepazīšanās veidam - tur ir visi brīvie un daļa laikam arī nebrīvie cilvēki, kuri "nāk pretī pa ielu". Nevajag iedomāties, ka visi, kuri izrāda interesi, būs labi un piemēroti.

Taču pat ar šo nosacīto mīnusu, ja nav kandidātu savā sociālajā vidē, tā būs laba iespēja, jo cilvēku tur daudz, t.sk. arī labu un draudzenei piemērotu. Visa sāls ir tajā, ar ko tu izvēlies randiņot, t.i., pēc kādiem kritērijiem izvēlies potenciālos partnerus.

Kļavaslapa

Kāpēc draudzene pati nerīkojas? Viņa vispār grib iepazīties?

Cerinji_un_eerkshogas

Kāpēc draudzene pati nerīkojas? Viņa vispār grib iepazīties?
Es jau saku - viņai depresija. Viņa ļoti grib ģimeni, bet "kam es tāda esmu vajadzīga!". Tas ir viss, kad jautāju.

Cerinji_un_eerkshogas
Tā nav depresija.

Tā ir drīzāk zema pašapziņa, jebšu dažreiz dīvaina koķetērijas forma.

Cerinji_un_eerkshogas
Kāda ziņā "tāda"?

Mezameita2

Viņa ļoti grib ģimeni, bet "kam es tāda esmu vajadzīga!". Tas ir viss, kad jautāju.

Un tiešām - kam? Ja pavisam godīgi - pati gribētu iepazīties (un vēl dibināt ģimeni) ar cilvēku, kurš gaudo, ka nevienam nav vajadzīgs? Ja draudzenei tiešām, kā saki iepriekš, ir smadzenes, tad viņai vispirms jāzina, kas viņai pašai vajadzīgs. Un tad, kad viņa zina, tad aidā! uz tinderiem un citām tādām vietām... ar gatavību pasmieties par dickpic un tml.

Jautājums, cik nopietna tā depresija? Tiešām klīniska vai arī tāda "ziemas apātija, pavasara nogurums un bailes no lietainas un aukstas vasaras"? Varbūt viņai nevis tinderi vajag bet kādu autogēnā treniņa semināru vai ko tamlīdzīgu.

Tinder ir viens pluss, tur var rakstīt tikai tie, kurus sieviete pati ir izvēlējusies sarakstei. Nevis jebkurš vīrietis var jebko sūtīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418813