Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prakstisks jautājums - par iepazīšanos.

Cerinji_un_eerkshogas

adidas nav droša urlu pazīme

PuupoliiC

... tad es savās trīsstrīpu biksēs, un Rībokos varu justies tjip drošāk ???

Nu nav man krokšveidīgo šļjopku

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Vasiks
adidas nav droša urlu pazīme

Paldies par to "nav droša"!

PuupoliiC

tad es savās trīsstrīpu biksēs, un Rībokos varu justies tjip drošāk

Nedomāju. Jo arī tavējās pazīmes ir tikai "nav drošas" Pārliecības tomēr nav!

Kukazhaa
gribi vinneet loterijaa, peerc lozes. reizeem vinnests buus minimaals, reizeem lielaaks, reizeem zaudeejumos jaanoraksta resp pieredzee

Bet nevienam tak nav noslēpums, ka vinnesti ir reti, tas ir izņēmums, nevis vidējais aritmētiskais rezultāts vai garantija lielākajai daļai vinnēt. Tieši tāpat attiecībās - aktīva darbība, grozīšanās sabiedrībā, prāta atvērtība un labi dabas dotumi var negarantēt veiksmi privātajā dzīvē. Tā ir un paliek veiksmes spēle un es ar gadiem arvien vairāk to tā arī uztveru.

Tikai vēl maza piebilde, vēl jābūt labai izglītībai, auto, naudai , nekustamiem  vēlams sieviete īpašumiem, un labiem radurakstiem.

Papildināts 04.06.2021 20:47:

P.S. Un fb , viens no pirmajiem komntriem zem tā, reāli smējos

-Убила б нах .....такого мужика!

Veiksme tikai tāpēc ka cilvēks bakstās nesaprotot ko dara. Nav tur veiksmes komponentes. Tur ir sistēma.

Tas ir ja tu dari kaut ko un rezultāta nav, tad ne jau tāpēc ka nenoveicās un vajag izdarīt vairāk mēģinājumus, bet piemēram tāpēc ka zobi visi izkrituši un nelabi ož.

Ar izkritušiem zobiem var iepazīties cik gribi reizies, darīt tieši to pašu ko citas, kam it kā veicas, bet rezultāta nebūs. Protams pastāv iespēja ka uzksriesi tieši uz tāda, kas tieši to meklē... Tādā aspektā var būt i būs veiksme. Gan jau nevienai nav izkrituši zobi, bet zobu vietā var būt jebkurš cits iemesls. Parasti noveļ vainu uz gadiem. Bet gadi tie nav, lai gan sava nozīme tiem ir.

Ņemsim hokeju. Pieņemsim ka vidēji spēlē tiek izdarīti 100 metieni pa vārtiem no kuriem vidēji 5 tiek vārtos. Skatoties šādu statistiku var izdarīt kļūdainu pieņēmumu ka ja gana ilgi spēlētu, tad kanādas izlasei vienus vārtus varētu iesist jebkura tizleņu komanda vienkārši metot ripu vārtu virzienā. Bet tā nebūs. Būs tieši pretēji -visi nemākuļu mēģinājumi kļūs ar vien vienveidīgāki un tos ar vien vieglāk būs atsist.

Vasiks
Klasisks paraugs, kā a priori pielikt nemākuļu, nespējnieku un vispār tizleņu birku ikvienam, kuram nav visa dzīve kā viens cukurgraudiņš, jo tak tikai padibenes nesaprot, kā dzīvē notiek, kā visu ar vienu skatienu sakārtot. Veiksminiek, vajag mazāk sēdēt šādos čatos .

Papildināts 04.06.2021 21:12:

Ja mēs vinnējām Kanādu (čempionus!), tad kas, tavuprāt, tas ir, viņi tie nemākuļi, netrenētie sliņķi?

jebkura tizleņu komanda

Nu gan pateici! Tātad jāpaskatās uz sevi kritiski. Esmu piederīga pie tizleņu komandas vai nē?

Līdz šim nebiju, bet kas zin. Jānopērk strīpainas trennuškas humpalās un kādi krokši un tad jāiet izpūrušai uz tuvāko bodi... Mož kādi tizleņi bez zobiem piesienas..

Es neir veiksminieks.

Ja domā ka process ir nejausš - apskati šādu situāciju.

Tu sēdi un pie tevis nāk visu laiku viens un tas pats pretendents ar domu ka ja daudz mēģinās tūlīt tūlīt viņam sanāks.

Tik vien ka puķes pareizās vajag, vai kādus īpašus vārdus jāpasaka, vai šampi dārgu un bikses jaunas...

Ja ar vienu un to pašu metamo kauliņu var uzmest 6nieku ik pēc laiciņa, tad tāpēc ka process ir nejaušs. JA uz metamā kauliņa 6nieka nebūs, to uzmest nesanāks.Nesanāca ar vienu - nesanāca ar otru - vaina tevī un jāmaina sevi. Var jau arī meklēt super frīku, kam tieši to vajag vai viss vienalga. JA nu kas ar laiku atradīsi, bet ne tāpēc ka daudz mēģinājumu bija, bet gan tāpēc ka laikam ritot biopulksneis tev un kandidātiem dod signālu mazāk čakarēties un ņemt to ko vēl var paņemt.

Vasiks
BS. Kaut kāds murgains loģiskums, godīgi pateikšu. Ja kāds vai tu izmisis, tad turpini par biopulksteņiem runāt. Ja divu frīku dēļ aicini sievieti mainīties, tev ar likumu jāaizliedz dot padomus un pašam jāpiedomā pie pašvērtības celšanas. Atceļu uzrunu "veiksminieks", mana kļūda.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418813