Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prakstisks jautājums - par iepazīšanos.

Cerinji_un_eerkshogas

Ko tur skaidrot? Labāk paskaidro kas foršs attiecībās ar sava vecuma sievieti?

Luk blakus tēmā tasa scēnas , motivējot pabeigt remontu. Kas tur foršs? Sex ar 50gadīgu pieredzējušu personu vai? Tak tā andopauze labi aizstāj sex.

Vinnny

To pajautā vīriešiem.

Bet vari uzrakstīt, kas nav foršs. Teiksim, savienībā, kur partneriem abiem ap 40 vai pie 50.

Optimists optimistiem optimists.

mikausite

Es visu tēmu nelasīju, bet vakar ejot pastaigā ar suni, atkal nokonstatēju, ka šādā veidā varētu iepazīties? Jo man ir tā, ka gandrīz katru dienu apstājas kāds vīrietis parunāties, gan ar suņiem, gan bez. Painteresējas, kas par šķirni, pastāsta par saviem zvēriņiem. Nu ok, es nezinu, cik atsaucīgi vīrieši dzīvo Rīgā . Bet tā iedomājos, ka var tak sarunu turpināt, ievirzīt citā gultnē un tā kaut kā. Es esmu precēta, man nav aktuāli, bet iedomājos kā variantu.

Jā, ar suni staigājot, cilvēki nāk runāties. Savulaik draudzenes suni staidzināju.

Vinnny

Man un meitai, kad staidzinām, apstājas auto. Ne bieži, bet trīs reizes bijis. Un piedevām komentē.

Labi, ka nepīpina

Papildināts 25.06.2021 20:54:

Optimists optimistiem optimists.

Kapriza

Par triis striipu bikseem, jums.nav ienaacia praataa, ka cilveeks ir viss sportaa? Es taadus zinu daudz. Un ja man buutu jaaizveelas sev partneris pa dziivi, tas noteikti buutu sportists kaut amatieru limenii. Vini vismaz paraleeli darbam uz ko tiecas, nevis tie uubergudrie banku klērki, piem. Nostresojusies darbaa, maajaas savas aievas un beernus dricelee. Vai veek labaak, dzeras nost, narkojas.

Papildināts 25.06.2021 21:59:

Grupu nodarbiibas, sportaa var iepaziities diezgan labi. Tur arii var nopeetiit aprises, kam tas vizuaalais ir makten svariigs, haha.

Papildināts 25.06.2021 22:01:

Vasiks
Gados nav probleema, probleema, ka ar gadiem sievietes paliek pa tanteem. No visa baidaas, pūš un elš. Ja.uztur dziives sparu, garu, intereses, tad griež pogas jaunajām, kas nereti tik smukas acis groza. Nav pa ko parunaat.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418813