Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prakstisks jautājums - par iepazīšanos.

Cerinji_un_eerkshogas

Cerinji_un_eerkshogas

mea
Zema pašapziņa arī, bet viņai depresija medicīniski uzstādīta diagnoze bija. Ilgi dzēra medikamentus. Šobrīd gan vairs medikamenti nav vajadzīgi. Jau sāk parādīties interese par dzīvi.

Vispār, tur visā pirmsākumi ir bēnībā. Toreiz viņa bija atstumtā, tikai es ar viņu draudzējos. Bet citi bērni kaut kā arī uzreiz pavilkās uz to, un tad spēlējamies kopā. Bet, ja es nebiju tur, tad viņa atkal sēdēja maliņā. Kad bijām pusaudzes, es viņu burtiski aiz rokas vilku visur līdzi. Tad es aizbraucu mācīties uz citu pilsētu, apprecējos, kaut kā kontakts bija pazudis. Tikai tagad nesen atjaunojām kontaktu. Bet sākas atkal no gala - mēģinu viņu pavilkt līdzi, viņa ļaujas. Es jau viņai saku - atgriezīšos pilsētā, es tevi izprecināšu. Viņa smaida un atkal atkārto "ai nu kam es esmu vajadzīga!".

Papildināts 02.05.2021 17:28:

puisis180
Kāda ziņā "tāda"?
Klusa. Viņa ir ļoti klusa, nepamanāma. Ar depresiju tas viss ir pastiprinājies.

Kukazhaa

Cerinji_un_eerkshogas

Blablablaa.. beerniibas Traumas... liidz kapam staipiisi liidz vinjas? Ja jau pat smadzenes esot?

Man tinderii vajadzeeja meenesi, 30+ chati, 10 randinji.. forshu viirieti nopietnaam attieciibaam. Tinderii labi, ka nevar dicpic suutiit utt, ja kaads izrunaajas, noblokjee... man neviena taada nebija. Un mekleeju, rakstiiju, labu koleeghi, draugu...

Jā, ja klusa, tad arī tāds Tinder varētu būt daudz labāks par iepazīšanos "dzīvē". Jo "dzīvē", kad vairs nav 18, ar iepazīšanos, acīmredzami, daudz labāk veicas komunikablām sievietēm.

tra-la-la

Ja zinātu - pateiktu!

Tinderī šobrīd švaki, bet tas, protams, gaumes jautājums. Smieklīgi, bet tur tiešām mēdz būt "pieplūdums" ar normāliem vīriešiem. Šobrīd gan tur švaki

Kas grib iepazīties, tas to izdara pats. Darba, spirta klubā vai Tinderi, vienalga, bet tā ie viņa iniciatīva un rosīšanās . Un tad, ja nekas labs neizdodas, tas cilvēks saka draugiem “ ei, nu nevaru neko sabīdīt, palīdziet “.

Nevajag bāzties par tapu , ja nav konkrēta lūguma.

Lēdija

Cerinji_un_eerkshogas
Aizvelc cilvēku pie psihologa nevis uz Tinderi. Un labs jautājums Tev pašai - kādēļ jau no bērnības viņu ņem un aiz rokas velc? Tiešām domā, ka bez tevis viņa paliks viena un pamesta? Varbūt tieši otrādi - atradīs spēku sevī. Un tieši tas ir vajadzīgs nevis cilvēciņš uz Tinderi aizvilkts un randiņiem noinstruēts.

Papildināts 02.05.2021 17:48:

Cerinji_un_eerkshogas
Praktiskas dabas ieteikums - lai draudzene iesaistās kādā draudzē, varbūt!? Tur "klusa" varētu tikt novērtēts.
Protams, ieteikums der, ja nav galīgi "pret" baznīcu un tic baznīcas sludinātām vērtībām.

Cerinji_un_eerkshogas

Lēdija
Tiešām domā, ka bez tevis viņa paliks viena un pamesta? Varbūt tieši otrādi - atradīs spēku sevī. Un tieši tas ir vajadzīgs nevis cilvēciņš uz Tinderi aizvilkts un randiņiem noinstruēts.
15 gadus neesmu viņu nekur vilkusi. Un rezultāts - ne vīra, ne bērnu. Pie tam, cilvēks izmisīgi to visu grib!

Viņas vietā uz randiņiem arī iesi? Ieliec bildi, pateiksom, kas par vainu.

Lēdija

Cerinji_un_eerkshogas
Nepārvērtē savas superspējas. Domā būtu vilkusi un sievietei tagad būtu mīlošs vīrs un bariņš bērneļu? Tikai katrs pats var nodibināt ģimeni.
Vilksi viņu tagad pa randiņiem un beigās sieviete dabūs vēl vienu traumu, jo sapratīs, ka patiešām tādu "uz randiņu atvilktu" viņu neviens negrib.

Cerinji_un_eerkshogas

Viņu kaut kā ir jāiemāca ticēt sev. Ir man plāns viņai palīdzēt, nu, es nezinu, aiziet nopirkt jaunu veļas komplektu, brīnumskaistu, seksīgu, nomainīt frizūru, ar to jau vienmēr sāk jaunu dzīvi. Varbūt pavilksies uz to, ka ieraudzīs sevi spogulī pavisam citā gaismā. Būtu jau vieglāk, ja atrastos kāds brīvs vīrietis draugu pulkā, bet, kā jau teicu - visi draugi jau sen ir precēti, ar bērnu pulku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418813