Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prakstisks jautājums - par iepazīšanos.

Cerinji_un_eerkshogas

solar wind

Ir tādas nīdētājas, kuras izmisīgi visu grib, bet pašas tālāk par ņaudēšanu nav tikušas. Var jau palīdzēt, nav jau grūti. Es esmu vienai savai družkai tā pa pakaļu spērusi un tagad viņa ir precēta kundze Tagad pavasaris, puķes plaukst, uzvelciet smukas kleitas un uztaisiet smukas bildes priekš Tindera. Uztaisiet normālu anketu. Bet nu tālāk jārosās, jākomunicē un uz randiņiem jāiet būs viņai pašai.

Lēdija

Cerinji_un_eerkshogas
Padomā, kas Tavā draudzenē ir labs, skaists, vērtīgs? Kādēļ viņa būtu pelnījusi foršu vīru?
Tu jau raksti 3lpp, bet ne vārda, kādēļ viņa ir forša. Vai vispār ir? Ja ir, esi viņai teikusi?

Nezinu, kāda esi ar viņu, bet te Tu taisi viņai "antireklāmu" - depresīva, klusa, zemu pašvērtējumu, bez Tevis 15 gadus viena un bez bērniem.Tev viņas žēl. Ja viņa nolasa to pašu!?

Patricia L

Mēs jaunībā vienu draudzeni, kura arī nu ļoti neievērojama bija (tas nenozīme, ka ar "defektiem" mudinājām doties uz randiņu ar puisi, kurš bija viņai draugos uzrakstījis. Nepazīstams. Viņa negribēja, bet pierunājām. Un rezultātā veneriskā slimība, kā rezultātā neauglība. Joprojām jūtam daļu atbildības par to.

Var ieteikt, bet ne aiz rokas vilkt uz randiņiem.

Un, vai viņai nekad nav bijušas attiecības? Cik gadi? Tur jābūt īpašam vīrietim, lai pavilktos uz tādu ne vienkāršu "komplektu".

Lēdija
+100!!!

Arī klusu cilvēku var attēlot (gan rakstiski, gan vizuāli) tik skaisti un forši, bet var arī tā, kā tēmas autore to izdara, ka ne tikai PN padomājas, - kāda nabadzīte.

Mezameita2

Patricia L
Pamācošs gadījums...

Cerinji_un_eerkshogas

Varbūt tiešām labāk draudzenei palīdzēt, kopīgi izejot kursus pašapziņas celšanai un komunikatīvās kompetences stiprināšanai, nevis mēģināt sapazīstināt ar kādu?

pelēkais nezvērs

Viņas vietā uz randiņiem arī iesi? Ieliec bildi, pateiksim, kas par vainu.

Tiešām, varbūt baigais kroksis.
Ja būtu smuka, tad paņemtu uz sitiena, nav svarīgi - klusa vai skaļa, pat atjēgties nepaspētu, kad jau būtu noprecēta.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

filozofe

Depresijas cilvēku es drīzāk pierakstītu kādā jogas grupā, kur pozitīvā un mierīgā gaisotnē cilvēks varbūt atgūtu ticību pasaulei.

Mezameita2

pelēkais nezvērs
Bet, ja aiz katra teikuma vaimanās: "Mani tak neviens neprecēs! Ak, kam es tāda vajadzīga?"

Mandomāt, tas aizbiedē visu gribēšanu...

Kukazhaa

man gruuti iedomaaties to draudzeni, kura pati sevi noliek visu laiku: kam es taada vajadziiga, kas mani gribees, kam mani vajag.. Nu buusim reaali, ja pat liidz randinjam tiktu, un vinja atsaaktu shito.. nu kursh gribees taadu? cik izmisusham jaabuut tam viirietim kursh taadu gribees preceet un njemties ar depresijaam un traumaam? Es noteikti, ja buutu viirietis, negribeetu. Sievieti kura pati sevi visu laiku noliek, nulle pashapzinjas.... Gan jau driiz no vinjas puses saaktos texti. vinsh jau mani tikai iz*** grib, vairaak nekam, pat to vairs negrib otru reizi negrib, es neesmu speejiiga pat gultaa, ne attiecibas veidot.. a man taa gribas ghimeni, beerninjus, viirinju.... ak es nabadziite, man tagad veel lielaaka depresija... ak ak..

pelēkais nezvērs

ne vīra, ne bērnu. Pie tam, cilvēks izmisīgi to visu grib!

Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir nedabūt.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418813