Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Padomi vīnogu stādīšanā

Natasha

Natasha

Esam izlēmusi ka gribam dārza vīnogas.bet ir ta ja nav tadas ka aizveju vietas.ir iespeja pret Dienvidiem cik saprotu ka tā būtu ok.varbut var ieteikt kādu padomi,aa un rudenī doma stādīt


teite

Natasha
Kāpēc rudenī? Mandomāt rudenī nemaz stādus nedabūsi. Esmu pirkusi maijā, tad arī stādīja, pēc pāris gadiem ražoja. Protams, labāk dienvidu pusē, kur vairāk saules, lau paspēj nogatavoties, bet man pie mājas DA puses jau riktīgi veca vīnoga, arī ražo un pat pagājušā gadā paspēja nogatavoties ar visu nekādo vasaru. Tagad jau dažādas šķirnes pieejamas, meklē agrāko un būs labi.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

zance

teite
Mandomāt rudenī nemaz stādus nedabūsi
Pārdod stādus arī rudenī.Paši esam braukuši uz Siguldu pakaļ.

Murrrkšķis

vajag, lai saule tajā vietā būtu vismaz 6 stundas. tad der arī austrumi un rietumi. zinu gan ražīgu vīnogu, kas dabū mazāk. tad - jāzina, cik daudz spēsi par viņām rūpēties. dažas šķirnes vajag ziemā noliekt un segt tikai pirmos trīs gadus, pēc tam var nelikties zinis. par citām ir jārūpējas katru ziemu arī turpmāk. vēl - vajag, lai tā vieta nebūtu slapja. lai vismaz metra dziļumā nebūtu stāvošs gruntsūdens.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418851