Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzimumdzīve pēc ķeizargrieziena

elichiik

Sveiki! Varbūt kāda var padalīties ar savu pieredzi.

Pēc ilga laika jūs atsākāt dzimumdzīvi?

Vai bija sāpes? Un ja jā ko darījāt?

Cik ilgi jums bija asinošana?

Konfetii

Man viss sadzija lēni, tāpēc sāpes rētas vietā saglabājās ilgi. Atceros, ka vēl 3 mēnešus vēlāk brīžiem šķita, ka viss tur plīsīs vaļā. Asiņošana bija tās 6 nedēļas. Tur, laikam, nekas daudz neatšķiras no parastajām dzemdībām. Bet dzimumdzīve...kaut kad vēl daudz vēlāk, bet tur tam vairāk bija citi, hormonāli iemesli.

Zizizi

Kā beidzās smērēšanās, jo man pēc ķeizariem ļoti minimāli smērējās kādu mēnesi max, tā atsākām mīlēties. Rēta diskomfortu nesagādāja ātri. Pirmās pāris nedēļas, protams, šuvju vieta jūtama, taču pēc mēneša jau pilnīgi noteikti nekas nesāpēja un nevilka. Tā, ka tas, es domāju, ir stipri individuāli. Pēc žultspūšļa laparoskopiskas izņemšanas man atkopšanās bija stipri ilgāka un nepatīkamāka.

Papildināts 04.05.2021 14:34:

Omg- sarakstīju tik nesaprotami

Vārdu sakot- seksot sāku pēc mēneša jeb tad, kad beidzās smērēšanās.

mikausite

elichiik
Mēs sākām mīlēties aptuveni pēc 6 nedēļām. Rēta netraucēja neko.

Es pirmo reizi dzirdu par asiņošanu. Vai kādai vēl arī ir gadījies neasiņot?

Pieredze ar trīs ķeizariem. Pēc visiem ir bijusi smērēšanās kādas nedēļas divas . Pēc pēdējā ķeizara mr atgriezās tieši pēc mēneša. Mīlēties visas reizes atsāku pēc gin dokas apmeklējuma pēc tām 6 nedēļām.

Saulceriite

Man ļoti ļoti sāpēja tur iekšā, ne rēta pati. Sāpēja tā, ka vajadzēja apstāties un vairs neturpināt. Ko tādu es nebiju gaidījusi. Izdzēru probiotiķu kursu, ievietoju probiotiķu lodīti arī vagīnā. Vēl ārste ieteica kaut kādu spec. gēlu, vingrinājumus un tad tā lieta pamazām aizgāja atsākām vien kādas 10 nedēļas pēc ķeizara, jo iepriekš ļoti sāpēja.

Papildināts 04.05.2021 17:45:

Asiņošana bija 4-5 nedēļas

4 ķeizaru pieredze. Mīlēties atsāku pēc 6-7 ned, kad beidzas pēcdzemdību periods un būts pie ārsta. Rēta nekad nav sagādājusi problēmas. Parasti sākumā hormonu dēļ ir bijis neliels sausums, bet lubrikants ir visu atrisinājis.

Fairview

Asinoshanas nebija necik, miilejos 6-tajaa dienaa peec operaacijas un viss bija lieliski!

Man doka vienkārši pateica, ka 3 mēnešu par seksu jāaizmirst. Bet mēs nenocietāmies 3 mēnešus. 2 mēneši gan pagāja, nekādas lielās sāpes nebija, tik cik sajūtas kā pirmo reizi. Un pirmās reizes pēc atsākšanas arī bijām prātīgi un netrakojām, ja nu kaut kas atnāk vaļā. Bet kopumā viss sadzijis bija smuki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418855