Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meniska operācija

Nikola1984

Man vasarā plānojat meniska operācija Teica ja agri no rīta jāierodas un vakarā pati bez kruķiem došos mājās.Vai tiešām tā ir?Ko jāievēro?Ko vilkt labāk uz operāciju un pēc?

Varbūt operācija jau garām un atbilde par vēlu, bet jā, pēc operācijas mājās var tikt bez kruķiem, cik nu atceros (nu jau 9 gadi pagājuši kopš operēju menisku), man bija nakti jāpavada slimnīcā novērošanai, bija arī pa nakti trubiņa celim, jo izrādījās, ka daudz šķidruma uzkrājies, tāpēc uz operāciju iesaku ņemt naktskreklu, ne pidžamu. Arī nākamajā rītā mazāk sāpēs, ja ceļgalu nebūs jāieloka biksēs un jāpieliecas aizsiet kurpēm auklas. Visumā nebija nekas sarežģīts, jārēķinās, ka pēc tam gan iesaka smagumus necilāt vismaz mēnesi. Darbā atgriezos jau pēc 2 nedēļām.

Nikola1984

Arī man jāplāno šī operācija, vai vari, ludzu, pateikt, pie kura ārsta taisīsi?

Varbūt vēl kāds var ieteikt, pie kura ārsta vislabāk pieteikties?

Paldies

Man arī interesē pieredze magnētiska parāda ,ka plīsis menisks eju vingrot pie fizioterapētesviņa saka ,ja nesāp var neoperēt ārā menisku. Kā Jums ir Jūs operējat jo sāp/trauce?

Reichela
Man arī ir meniska plīsums, ko redz EMR. Ārsts teica, ka būtu jāoperē, bet man nesāp. Dažreiz tikai sāp, bet nekas šausmīgs. Ārsts teica, ka tad jāatstāj uz novērošanu. Pati domāju, ka neoperēšu viņu, kamēr nesāp. Aktīvi braucu ar riteni. Ārsts teica, ka riteņbraukšanu var, jo vismazāk kaitē ceļiem.

Sniegbaltiite
Paldies par viedokli tad jau fizioteraētei taisnība ir ,ka varu neuztraugties

Zini daudzus kam meniski plīsuši uzreiz uz orto un operē,bet viens tas orto ir dārgi otrs vai vajag..

Reichela
Ļoti dārgi nevajadzētu būt, jo mans ārsts toreiz teica, ka tā ir valsts apmaksāta operācija un rinda apmēram mēnesis. Bet tas bija pirms kovida. Tagad varbūt ilgāk jāgaida.

Parasti jau operē, jo ļoti sāp. Tā man teica ārsts.

Sniegbaltiite
Tas ir traumās ja taisa tad ar pa valsts naudu ja grib Orto tad tik pa naudu.. nu varbut var vingrinat to celi un var vispar iztikt bez operācijas

Lilija

Visams Rafaels - ļoti labs traumatologs - ortopēds, pats arī operē. pirms dažiem gadiem vīram bija meniska plīsums, tagad jau aizmirsis, ka celis sāpēja.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Sniegbaltiite

Varbut varat ieteikt pie kura arsta Traumas griezties?

Paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418863