Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meniska operācija

Nikola1984

xxxyyy
Diemžēl nevarēšu ieteikt, jo neesmu no Rīgas. Mans ārsts ir traumatologs un operē pats un ir ļoti labs šajā ziņā.

Es jau ar to plīsumu staigāju 4.gadi.Tad kad no sākuma sāpēja biju Otto klīnika un teica ka jāiet pie fizioterapeita vingrot.Vingroju un pārgāja un braukt ar riteni iesaka.Ta arī dzīvoju ar plīsumu.Teiksim uzvilkt kurpes uz papēža nevaru,trauma dod zināt.Te man atkal iesāpējas,tāpēc biju pie daktera un viņš ieteica operēt uz augusta mēnesī valsts apmaksātais....bet šobrīd atkal nesāp...tāpēc jau raisa domas netaisīt operāciju,bet vīrs saka lai sataisu un lai ir miers....

Nikola1984
Paldies ,ka padalijies ka tik ilgi var nostaigat un nesāp. Es ari eju vingrot un no dr saoratu,ja nesāp nevajag aiztikt. Tik nebiju sapratusi cik ilgi var ta izstaigat. Fizioterapete teica ja stiprina muskulus var ari nekad neoperet,bet ik pa laikam pie slodzes varot sāpēt

Skaistnatrite

Mana pieredze - nokritu kādu laiku atpakaļ is ceļgaliem - labā ceļgala meniska plīsums. Kad gāju pie Dr. Jurkeviča Orto viņš jau pēc kājas izmeklējuma izrakstā uz MR uzrkastīja meniska plīsumu. MR apstiprinājās. Manā gadījumā menisks ne tikai plīsa, bet noplīst līdz galam un atdalījās. Tā tezultātā palika ciets un sāka rīvēt kaula skrimsli. Operēja turpat Orto. No rīta uz septiņiem biju klīnikā, uz divpadsmitiem biju jau izoperēta. Divi mazi caurumiņi ceļgalā, tagad pusgadu pēc operācijas gandrīz nekas vispār nav redzams. Pēc operācijas bija jāiet uz dārgāk špricēm pāri 200 EUR katra, jo postījums bija lielàks nekā uz aci likās. Vakarā pēc operācijas braucu mājās, pati tikai ne pie stūres. Pēc trim nedēļām sāku vingrot pie fizioterepeita.
uz operāciju vilku īsroku krekliņu un paplatas sporta bikses. Bija ļoti ērti.

Papildināts 25.06.2021 17:43:

Vēl kas man kāja tā arī nesāpēja, tikai dziļā pietupienā. Ja ceļgalu neoperēt, tad mūžīgi staigāsiet vingrot, jo kāja pie lielākas slodzes liks sevi mainīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418863