Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērna agresija- speciālista izvēle

Lampinjons

Labdien!

Saskaramies ar neizskaidrojamu sava 5-gadīgā dēla agresijas pieaugumu. Vēlamies izmantot speciālista palīdzību, bet šeit ir apjukums. Varbūt tie, kas zina, var, lūdzu īsi apgaismot- kādas terapijas tiek izmantotas 5-gadniekiem? Zināmas ir smilšu un mākslas terapijas. Varbūt šai vecumā jau arī tiek praktizēta psihologa iesaiste vai psihoterapija?

Liels paldies jau iepriekš.


Lampinjons
Personīgas pieredzes nav, bet man ļoti patika www.uzvediba.lv lasītavā atrodamās sarunas /lekcijas ar bērnu psihiatru Ņ. Bezborodovu, kur bija arī agresija aplūkota. Ļoti daudz jauna un interesanta uzzināju. Un tik mazā bērna novecumā jābūt ļoti lielai mijiedarbībai ar psihologu tieši bērna ģimenei, nevis - aizved bērnu pie ārsta, un lai ārstē tikai bērnu. Tur ir jāmainās un jāstrādā ar sevi, galvenokārt, tieši mazā bērna ģimenes locekļiem - vecākiem!

Smilšu terapiju laikam nemaz neieteica pie agresijas.

Vēl jau ir ļoti labs centrs 'Līna" un viņu psihologi.

Par šo ir dzirdētas labas atsauksmes: VBTAI Konsultatīvā nodaļa, kur vecākiem iesaka doties ar bērnu pēc palīdzības līdzīgos gadījumos ar agresiju PII vidē utml.

Lampinjons
Jums pašiem nevajadzētu izvēlēties ar kādu terapijas veidu strādāt, to nosaka speciālists, ieteiktu atrast kādu centru, kur aiziet uz konsultāciju, lai vispār iegūtu informāciju, kā tas strādā, kāda ir jūsu un bērna iesaiste, terapiju un tās veidu jums piemeklēs speciālists lai veicas

Lampinjons
Iesaku Diānu Zandi, ja var tikt un ja var atļauties.

Šodien klausījos FB viņas sarunu/lekciju par 1-5 gadus veciem bērniem - tik izglītojoša, viegli uztverama, ar humoru un lieliskiem padomiem vecākiem! Sajutos kā bez maksas aizgājusi pie ļoti laba psihoterapeita! Atbildēja un izskaidroja vecākiem daudzus jautājumus!


picka

Arī iesaku Diānu Zandi. Gāju pie viņas terapijā kādu laiku. Bet dārga gan. Pirms gada bija 60€ par reizi, nezinu, kāda cena ir šobrīd.

picka
Es dzirdēju par 70 euro.

Bet viņai tagad ir attālināti daudz lekciju, pat bezmaksas vai par minimālu maksu. Un tik daudz labnnns info tie sniegts.

mea
Vai vari padalīties ar bezmaksas lekciju linkiem, ko vada Zande?

LaasmaV

Es to visu FB atrodu no pazīstamu personu ieliktā info. Ja ir zināma PEP mamma, tad daudz labas info nonāk apritē.

Marta sākumā Debesmanna.com FB organizēja Mentālās veselības nedēļu, kur bija saruna arī ar D. Zandi. Un šī saruna ir ierakstā atrodama.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3860492327380719&id=458443704252282

Tad 18.maijā Ventspils bibliotēka organizēja bezmaksas sarunu tieši par 1-5 gadus veciem bērniem. Tā bija lieliska, bet diemžēl nav ierakstā.

Kas man Zandē patīk vislabāk un ir izcils viņas sniegums - viņa pastāsta vecākiem, kā var produktīvāk un mierpilnām sarunāties ar bērnu. Tas ir tik noderīgi, jo ir vairums vecāku, kuru (pat pašu neapzināta) runas maniere un teikumu uzbūve ir tiešs konfliktu un protestu izraisītājs ar bērnu.

Vēl laikam maija vidū Māmiņklubā bija maksas 15 euro lekcija ar D. Zandi par bērniem no 3-4 gadu vecumam.

Pēdējās izmaiņas: mea, 22.05.2021 12:14.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418881