Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības uzraudzība Auxilia prima.

minkaminka

Gygy

Es pirmo reizi aizgāju uz 10w un uzreiz paņēma uzskaitē. Neko maksāt nevajadzēja. Man dr. Ķempe.

Kādas atsauksmes par dakterēm šajā klīnikā?

Gygy

aswa87
Es par dr. Ķempi varu teikt tikai labāko. Visam pieiet rūpīgi, ja ir kādas šaubas - pārbauda, kad vajadzēja - izrādīja pretīmnākšanu. Man ļoti patīk

Barbarabb

Maksāju laikam par pirmo vizīti (laiciņš jau pagājis). Tad viss bija par brīvu. Vislabākās atsauksmes par šo klīniku. Ja kādreiz vēl kādu bērnu plānošu, tad tāpat laikam braukšu uz turieni.

justme

Es laikam neiesaku Bērziņu, izvēlējos, jo salasījos daudz labu atsaukmju. Pozitīvi, ka katrā vizītē ir usg un iedod bildīti, bet pati no sevis neko īsti nestāsta, tikai atbild uz jautājumiem, ja tādi ir. Starp vizītēm, ja kas uztrauc saziņa ļoti lakoniska caur watsapp, nepastāsta vairāk par problēmjautājumu, lai nomierinātu. Pašai bija jāuzprasās uz glikozes testu, labi, ka tā jo atklājās gestācijas diabēts.

kakjis

aswa87
Tikai labākās, biju uzskaitē pie dr.Vītiņas, pateicoties viņai iznēsāju bērniņu. Kaut arī ļoti noslogota, jo strādā Stradiņos, vienmēr bija sasniedzama, vienmēr atbildēja, vienmēr laipna, harmoniska utt. Uzticējos par visiem 100. Ja vēl kādreiz būs lemts kāds bērniņš, tad tikai pie dr.Vītiņas.

Meitenes, vai kada ir uzskaite pie dr.Vitinas? Zvaniju uz kliniku man teica ka arsts lidz rudenim nebus un pec tam ari nevar zinat vai bus... ir kadai var but vairak info?

Julija_
Viņa atpūšas. Teica, ka gribot izbaudît sava darba augļus. Pilnīgi saprotu viņu, jo tiešām daudz strādāja. Man gan druski skumīgi, jo abus vecākos bērnus gaidīju esot pie viņas uzskaitē un tagad jāmeklē cita ārste, bet viņa pelnījusi atpūtu.

Maza_Maija
Es vnk domaju vai plano nakt atpakal vai ne... cik sapratu stradinos vina strada un pienem bet tur nenem uzskaite. Es neesmu vel stavoklii bet potenciali bija velme staties pie Vitinas...

Papildināts 02.06.2021 13:00:

Bet tik un ta , pieteicos uz viziti stradinos un tad visu tur uzjautašu varu pec tam padalities ja kadai aktuali

Es jau ar otro bērnu esmu pie Rubules. Ar viņu vienmēr var izrunāties par visu, kas satrauc, vienmēr paskaidro, iesaka utt. Arī pati taisa visas usg, skreeningus utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418909