Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu atmiņu grāmatas

kardamons

Man kopš bērnības ir bijusi neliela sāpe par to, ka mamma rakstīja "atmiņu"kladītes par maniem vecākajiem brāļiem/māsām, bet pie manis šis paradums apstājās- es jau saprotu, nav laika kad trīs bērni mājās, un nav jau vairs tas viss tik aizraujoši. Bet tā kā ideja man patika, izlēmu arī saviem bērniem šīs kladītes rakstīt.

Un te sākas dusmu stāsts. Protams, varēju jau uzsākt rakstīt parastā smukā pierakstu kladē, bet gribējās fancy variantu, un iegādājos jau gatavas kladītes. Man šādas ir 4- 2 angliski, 2 latviski, jo lietojam abas valodas. Sākšu ar anglisko variantu- viss par un ap baby shower un ko kurš draugs uzdāvināja. Vairāki atvērumi ir veltīti tam, lai pierakstītu kas bērnam ticis uzdāvināts, kas bijis ciemos utt. No vienas puses jau var saprast, ir tādas mīļuma mantas kuras ir varbūt vērts atzīmēt no kā tas ir bijis. bet šķiet viss tik ļoti orientēts uz "pirkt pirkt pirkt".

Bet tad latviskās grāmatas. Horoskops uz horoskopa. Tiešām, kāpēc mūsu kultūrā ir tik liela koncentrēšanās uz horoskopiem??? Man 2 atšķirīgas grāmatiņas ir ( abas dāvinātas, pati šaubos vai būtu nopirkusi tādu). Viena ir "mūsu bērniņš"nu it kā skaista un jauka, bet šajā grāmatā tik daudz mazmazītiņu lapiņu kur likt bildes, tas tak nav reāli, un ja atstāju tukšu izskatās ka slinka bijusi. Otra ir "mans pirmais gadiņš". Šī ir kaut cik normālāka, bet paskatoties bildītes šajā grāmatā, neizskatās ka tā būtu Latvijas firmas izdota, nu tiešām nepārdomāti attēli.

Vienvārdsakot, laikam ir jātaisa pašai sava kladīte un jāpieraksta svarīgākais. Iesaku

Katram savs

kardamons
jātaisa pašai sava kladīte
Word fails. Var arī nopirkt parastu līniju vai rūtiņu kladi. Man ir mammas rakstītā burtnīca.

Tik daudz visādu "lētu" grāmatu tagad drukā. Un ne jau cenas ziņā.

Derpine

Mne b vashe problemi.. nav kur aprakstit 9 seejumos beibiishoverus...

Mjā, kad nav dzīvē problēmu, tad tās vajag izdomāt.

Nopērc kladīti un raksti ko tev vajag.

Charly

kardamons
Sākšu ar anglisko variantu- viss par un ap baby shower un ko kurš draugs uzdāvināja. Vairāki atvērumi ir veltīti tam, lai pierakstītu kas bērnam ticis uzdāvināts, kas bijis ciemos utt. No vienas puses jau var saprast, ir tādas mīļuma mantas kuras ir varbūt vērts atzīmēt no kā tas ir bijis. bet šķiet viss tik ļoti orientēts uz "pirkt pirkt pirkt".
Pārmetums ir par to, ka ārzemēs ir baby shower vai par to, ka tur dāvina dāvanas un pie mums nē vai par to, ka tās dāvanas kaut kur var pierakstīt?

magoņmaizīte Berta

Ak dieniņ, cilvēks tēmu liekot droši vien tikai cerēja atrast dzirdīgu ausi no tiem, kas te Latvijā nodarbojas vai varētu nodarboties ar šito blociņu izdomāšanu, dizainēšanu un ražošanu. Cerams, ka izdosies

Charly

magoņmaizīte Berta
Ak dieniņ, cilvēks tēmu liekot droši vien tikai cerēja atrast dzirdīgu ausi no tiem, kas te Latvijā nodarbojas vai varētu nodarboties ar šito blociņu izdomāšanu, dizainēšanu un ražošanu.
Aha. Tak gan jau arī nebūs gana laba. Par daudz jautājumi, par daudz bildīšu, par daudz rozā, par dārgu u.t.t.

Danica

Man kopš bērnības ir bijusi neliela sāpe par to, ka mamma rakstīja "atmiņu"kladītes par maniem vecākajiem brāļiem/māsām, bet pie manis šis paradums apstājās- es jau saprotu, nav laika kad trīs bērni mājās, un nav jau vairs tas viss tik aizraujoši. Bet tā kā ideja man patika, izlēmu arī saviem bērniem šīs kladītes rakstīt.
Ja godīgi, es neko tādu nespētu novērtēt....Man patīk fotogrāfijas. Labas, kvalitatīvas fotogrāfijas. Jā, arī tās stīvās pie fotogrāfa. Bet kaut kādas kladītes, aprakstiņi, atmiņu stāstiņi....man tas viss šķiet pilnīgi lieki. Roka izmest, varbūt, nepaceltos, bet nogrūstu gan kaut kur.

Vienvārdsakot, laikam ir jātaisa pašai sava kladīte un jāpieraksta svarīgākais. Iesaku
...man izskatās, ka Tev darīt vienkārši nav ko. Ja jau rakstīt prasās, liec lietā rakstos, grāmatās, publikācijās.... bērnu grāmatiņās. Vai mācies kaut ko. Tur Tev daudz būs jāraksta - varēsi sapirkties kladītes raibu raibās. Un marķierīšus, pildspalvas, korektorus. Tici man, būs vēl jautrāk.

raginagi

a godīgi, es neko tādu nespētu novērtēt....Man patīk fotogrāfijas. Labas, kvalitatīvas fotogrāfijas. Jā, arī tās stīvās pie fotogrāfa.
Ja, man arī, un bērnie kad atbrauc biezi ludz albumus un skatas vecos foto.

Man žēl ka nav tagad tada foto salona. Retrofoto fotosalons bija tads Rīgā, kamer taisijos iet, pagājušogad sledza.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Esmu redzējusi iespēju pasūtīt skaistu komplektu-18 vēstules bērnam.Ideja-katrā bērna dzimšanas dienā mamma raksta viņam vēstuli,par sajūtām,vēlējumiem,gadā piedzīvoto utt.Sākot no piedzimšanas.Un 18.dzimšanas dienā šo uzdāvina.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418921