Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu atmiņu grāmatas

kardamons

Par grāmatām piekrītu, nav sakarīgas latviešu valodā, es nevajadzīgajos atvērums vai vietās līmēju virsū foto un tad nevar redzēt tekstu apakšā, piemēram, horoskopos atstāju info ar atbilstošu horoskopu un pārējās vietās izgriezu bērna foto un līmēju virsū, beigās forši sanāca, nekas liekas un daudz foto atmiņām.

Es abiem bērniem uztaisīju albumu angļu variantā ar smuko zaķi - https://www.amazon.com/Guess-How-Much-Love-You/dp/0763619094/ref=sr_1_5?crid=PI2NGKYMHBSQ&dchild=1&keywords=guess+how+much+i+love+you+baby+memory+book&qid=1621505995&sprefix=guess+how+much+i+love+you+bab%2Cstripbooks-intl-ship%2C249&sr=8-5

Abiem bērniem vienādas. Tur nekā lieka nebija. Un paralēli datorā līdz pirmajiem 10 gadiem tika rakstīt bērnu joki un piedzīvojumi. Nu man abi lieli jokdari, dauz materiāla. Tagad lasām un smejamies. Ir doma kādreiz sataisīt foto grāmatu ar bildēm un tiem jokiem klāt. Bet tas diezgan daudz laika prasītu, un tāpēc vēl nav izdarīts. Bērnu veselīgai pašapziņai ļoti palīdz visi šie uzmanības un mīlestības apliecinājumi. Tā kā autorei iesaku nepadoties, bet atrast ko smuku un bērniem saglabāt atmiņas. Jo mēs jau pēc gadiem daudz ko neatceramies.

kukainis

Ja"a, t'as visas gatavās grāmatas ir tizlas. Neesmu redzējusi labu. Man ir vienkārši rūtiņu klade -- tagad būtu gribējies kādu glaunāku, cietos vākos, bet visu pārrakstīt neiešu. Un laicīgi nebija sagatavota, paķēru kāda nu mājās bija. Tur pa vidu arī sadzīviskas lietas, piemēram, pirmajā mēnesī cikos ēda un kakāja, tagad kas jāpavaicā ārstam vizītē. Sākumā uz mēneša jubilejām, tagad ik ap 3 mēnešiem īss apraksts, kas parasti sākas "cik viņa ir liela!" . Nav garš, 1lpp, pierakstu ko māk, kā runā, kas interesē, cik zobi, tipisko dienas ritmu.

Ja meitai neineteresēs, būs man pašai. Man patīk. No tādiem pierakstiem daudz labāk var sajust, kāds bija tas dzīves laiks, nekā no salonu vai ne-salonu fotogrāfijām.

18 gadi kā reiz mazvarbūtīgs intereses vecums. Drīzāk jau kādos 10-12 un pēc tam kad pašam bērni sāk dzimt.

Man tādas nav-- esot bijusi, bet mamma nevar atrast. Man vispār no pirmā dzīves gada labi ja 3 foto saglabājušies.

Fotogrāmata būtu smalki. Bet ar roku raks'tita aŗi forša, un var redzēt, ko tētis ierakstījis, ko mamma.

Es meitiņai uz pirmo dzimšanas dienu izveidoju fotoalbumu, katrā lapā viens mēnesis, klāt īss apraksts ar svarīgāko tomēnes, citur bilde viena, citur vairākas. Zobus gan nefiksēju bērnam joprojām plauktā un sāka, ka patīk. Izteicienus ga, diemžēl, maz pie fiksējusi esmu, biežāk viņa pateica kaut ko tāāādu tad, kad nu nav kur pierakstīt Un vēl skumji sanāca ar daļu elektroniski glabāto bilžu, kas gāja bojā kopā ar cieto disku.

Pašai man, piemēram, vispār no bērnības ļoti maz foto, pirmās bildes tikai kopš laika, kad piedzima mazā māsa. Tāda grāmatiņa par mani arī nav, kaut ko nedaudz jau būtu gribējies.

Par albumiņiem - man, piemēram, krievu albums likās vēl sliktāks (uzdāvināja bērna tēva mamma, viņš ir krievs), gan dizainiski, gan arī daudz lietu, ko neinteresanti pierakstīt.

Labākais vienmēr būs nopirkt skaistu kladi ar pabiezākām lapām un veidot savu, unikālu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418921