e-klase slikts savienojums

Selesta

Slēdza Selesta: "Paldies, izskaidrojumu saņēmu!".
Selesta

Sakiet, lūdzu spečuki, kā ir ar tiešsaisti e-klasē - skolotāja vecākiem paziņo, ka 6 no 20 bērniem nestrādā mikrofons. Mana meita viena no tiem sešiem. Saka, brīžiem nedzirdot skolotāju, nedzird jautājumu un tādēļ uz to nevar atbildēt. Skolotāja saka, tā nevarot būt sakaru problēma, jo ja pieslēguma administrators skolotājs, tad problēmām esot jābūt visiem dalībniekiem un uzskata, ka bērni ļaunprātīgi izvairās atbildēt. Dators labs, internets arī it kā velk labi. Pieslēguma laikā blakus bērnam nevaru būt, tādēļ jautājums vai var tā būt, ka sakaru problēmas neatkarīgas no tehnikas tikai dažiem pieslēguma dalībniekiem?

Atvainojos, laikam murgaini uzrakstīju, bet ceru ka problēmu var saprast!

Relax, take it easy! 

Cucamonga

Mans ieteikums - apsēdies blakus meitai un paklausies. Cit;ādi skaidrībā tāpat netiksi.

He-he-he

Mikaa

Selesta
E-klases online ir šādas problēmas. Parasti tās tiek apzinātas un skolotāji pāriet uz citām platformām - team, zoom utt. Cik dzirdu, ka visiem, kas mēģinājuši online e-klasē ir kādi sarežģījumi un interesanti tas, ka daļai ir. Pēc tam citai daļai...

Selesta

Cucamonga
Nesanāks. Esmu darbā, viņa mājās...

Pirms tam bija arī iespēja būt blakus, tad tā arī bija, ka dzirdēju, ka reizēm sāk skaņa raustīties, bet, cik var saprast, ne visiem..

Es iedomājos, ka var būt pie vainas interneta dažāds noslogojums dažādās dzīvesvietās. Vai tā varētu būt tagad jautāju viedajiem!

Papildināts 06.05.2021 21:38:

Mikaa
Paldies! Tu apstiprināji manu novērojumu! Man tikai gribējās to sakarīgāk pamatot skolotājai, kas bērniem tādos gadījumos aizrāda, ka neseko līdzi, ka tīšām neatbild, rezultātā bērni (otrā klase) apvainojas un tiešām vairs negrib atbildēt...

Relax, take it easy! 

Spoks

pilnīgi vienalga kāda ir platforma, vai zoom vai skype, vai wacap
viņām visām ir rūteri un firevaļļi un starpniekserveri un citi zvēri, kas ietekmē datu pārraides kvalitāti. pilnai eiforijai vajag no skolas uz katra skolnieka māju aizvilkt optisko kabeli - ir vieta kur vēl piķi notērēt kovidšova ietvaros

Kokakola

Jā, tā ir. Man arī ir skolēni, kurus e-klasē nedzirdu, bet zoomā strādājam bez problēmām.

Skolotāja pati nekompetenta šajā jautājumā, ja vaino bērnu.

Selesta

Paldies par atsaucību! Izdevās ar Spoks argumentiem ieskaidrot skolotājai, ka nevar bērnus viennozīmīgi vainot ļaunprātīgā ignorancē!

Relax, take it easy! 

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18418957