Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No nākamā gada būs lielāki ģimenes pabalsti par katru bērnu

ace

Super. Forši Izaudzināju trīs bērnus. Par diviem nebija ne mamiņalgas nekā un tagad, par atlikuso trešo vēl samazinās pabalsts. Nemīlu lamāt valsti, bet šis jau ir par traku.

Konteksts:

Saeima ceturtdien, 6.maijā, otrajā – galīgajā – lasījumā grozīja Valsts sociālo pabalstu likumu, mainot ģimenes valsts pabalsta apmēru un tā piešķiršanas nosacījumus, paredzot, ka būs lielāki ģimenes valsts pabalsti par katru bērnu.

Tomēr ģimenes pabalsta apjoms pieaugs ne visiem. Aptuveni 7% ģimeņu pabalsta apmērs samazināsies par 10 līdz 25 eiro. Tas saistīts ar to, ka pašreizējā sistēmā, vecākajam bērnam kļūstot pilngadīgam, par jaunākajiem vecāki turpināja saņemt lielāku pabalsta summu atbilstīgi bērna piedzimšanas kārtas skaitlim.

Nabagaka nepalikšu, bet attieksme...

Cucamonga

Jā. No 66,90 EUR mans pabalsts par bērniem izaugs līdz 100 EUR. Taisni mega summa, lai būtu jēga censties. Deputātu algas par patērēto laiku " apēdīs". vairāk kā visu Latvijs ģimeņu pabalsti tuvāko 2 gadu laikā.

He-he-he

teite

Cucamonga
Hm. Kā tev tā sanāk? 100 būs tiem, kuriem bija 33,... (par 2 bērniem)

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

sibilliana

nē nu nopietni?! ja man ir 2 pilngadīgi bērni, tad par 3 saņemšu mazāk nekā līdz šim?

Cucamonga

teite
Hm. Kā tev tā sanāk? 100 būs tiem, kuriem bija 33,... (par 2 bērniem)
Man maksā par Nr.2 un Nr.3. Pirmais izaudzis. Kopa 66,90 EUR. Cik tagad lasīju kārtas skaitlim nebūs nozīme. Maksās kā par diviem -100 EUR, Cik tur par katru.

He-he-he

teite

ace
25 eiro 11 vietā ir labāk, vai tad nē?

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Cucamonga

teite
Nē, Ace tagad maksā kā par Nr. 3 - 34,14 EUR

Un tas galīgi nav labāk. Nu 25 ir mazāk kā 34. tas no jaunā gada.

He-he-he

teite
Nē. Man ir trīs bērni, no kuriem divi man vairs neskaitās bērni, jo redz, pilngadīgi. Tad nu par trešo līdz šim bija 34.14 EUR, bet pēc šī, tā saucamā palielinājuma, būs 25 EUR.

Nē nu absurdi.

teite

Nū... Ja godīgi... To lielo bērnu skaitīšana "bērnos", kuri daži jau paši var būt vecāki, emm, hm... Nezinu... Var jau, bet. Jautājums, vai pabalsts ir par bērnu, kurš reāli ģimenē lieto resursus vai mātei par viņa iznēsāšanu, piedzemdēšanu un pēc tam beztermiņa būšanu mātei? Tāds, lūk, jautājums. Retorisks vai ne tik retorisks.

Cucamonga

teite
pabalstu sistēma maksāta kā solidaritāte ar vecāku, kurš izaudzinājis bērnu, apriori - nodokļu maksātāju (tā tiek uzskatīts). Diskusijā par to, ka ne vienmēr sanāk, patreiz neielaidīšos. Jaunā sistēma man nepatīk. Lai arī neesmu zaudētāja.

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418959