Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No nākamā gada būs lielāki ģimenes pabalsti par katru bērnu

ace

teite

ace
Cik veci ir vecākie bērni? Ir (bija) kaut kādi griesti, cik ilgi pilngadīgos bērnus skaitīja bērnos? Man, piemēram, zināmas mammas kurām mazo bērnu vecakie bērni ir tuvu 30 gadus veci un viņiem reāli nav nekāda sakara ar mazo bērnu ģimeni, dzīvo citā valstī, paši pelna, pašiem ģimenes.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jautājums, vai pabalsts ir par bērnu, kurš reāli ģimenē lieto resursus

Redz, līdz tiem 18+ gadiem viņi auga ģimenē, lietoja resursus un valsts par to piešķīra 11 EUR.

Tagad uztaisa baigo reformu, kur faktiski vēl daļai samazina tās pašas kapeikas..

Papildināts 06.05.2021 20:56:

teite
Par studentiem neko nemaksā. Kā pabeidz vidusskolu, visi pabalsti beidzas.

teite

ace
Nē, pārprati. Es par to, ka, ja reāli tie pilngadīgie vēl ir vienā mājsaimniecībā, tad būtu godīgi turpināt 3.maksāt kā trešajam. Un attiecīgi, ja lielie jau savā dzīvē, nu tad 3.ir pēc skaita tāds, kā reāli ir. Vienmēr jau ir iespēja sākt ieinteresētajiem protestēt pret izmaiņām, reizēm nostrādā.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Cucamonga

teite
Tā godīgi sakot, mana 26 gadīgā meita arī pelna naudu, maksā nodokļus un daļa naudas aiziet arī Tavu , neizaugušo, bērnu pabalstiem. Tā saucas solidaritātes sistēma. Nu vismaz līdz šim bija. Tagad sanāk - man nekad nav bijis trīs bērnu. Es neesmu veikusi nekādu ieguldījumu Latvijas taustaminiecībā. Un tas ar trīs bērniem.

He-he-he

Cucamonga
Precīzi.

Un, ja skaita, vēl to, ka savulaik bija jaskrien strādāt vismaz no bērna gada vecuma (ar vecāko, no 7 mēnešu), lai savilktu galus kopā, jāalgo auklīte un jālāpās kā var, jo tādu māmiņalgu nebija.

Māmiņalgu pieņēma, kad man jaunākā tikko piedzimusi bija. Un visu laiku strādāju un maksāju nodokļus.

Arī man vecākā meita tikko pabeidza augstskolu un pilnvērtīgi strādā tikai gadu. Un jāpalīdz tāpat. Nerunājot jau par studentu, kurš īpaši tagad pastrādāt nevar, jo mācību slodze pamatīga. Labi vēl, ka bērni budžeta studēja un studē.

ace
Nebūs tā, ka kā beidz vidusskolu, tā visi pabalsti beidzas. Tas, ja vismaz 3 bērni un studēs.Tagad būs pabalsts daudzbērnu ģimeņu bērniem studijām. Cik, neatceros.

teite

Cucamonga
Es uz to skatos biš citādāk. Pabalsts ģimenēm, kamēr bērni uzturami. Ta pat kā slimības pabalsts, invaliditātes pabalsts(Ok, pensija) utt. Ka te medz teikt, izauga un viss laižam vaļā. Sociālisms izklausās labi, bet, kā zinām, ilgtermiņā ar to tā diez ko nav, ja nav pilnvērtīgi izstrādāta sistēma kopumā. Ja nu par vecāku atbalstīšanu ilgtermiņā, interesantāk būtu pamanāmākas nodokļu atlaides, nodokļus maksāt stimulējošāki nosacījumi u. C. Maksājumi vecākiem.

lauvux

Super, saviem studentiem pateikšu, ka barot pārstājam, lai tinās.

Valsts kārtējo reizi izceļas, un arī medicīniskie pakalpojumi uzreiz par pilnu cenu, bet, kur tas students to piķi lai rauj?

Un, ja skaita, vēl to, ka savulaik bija jaskrien strādāt vismaz no bērna gada vecuma (ar vecāko, no 7 mēnešu), lai savilktu galus kopā, jāalgo auklīte un jālāpās kā var, jo tādu māmiņalgu nebija. Māmiņalgu pieņēma, kad man jaunākā tikko piedzimusi bija. Un visu laiku strādāju un maksāju nodokļus.

Ceru, ka neviens neapstrīdēs atšķirību valsts budžetā, ēnu ekonomikas īpatsvaru un sociālo garantiju iespējas šodien un pirms 18 vai 23 gadiem?

zobubirste

Mani atkal vienmēr pārsteidz, ka viens bērns valstij ir nevērtīgāks, kā divi utt. Tā pat, kā visādi atvieglojumi- ja viens vai divi bērni, tad vecākiem pašiem jātiekbgalā, ja trīs, tad pēkšņi vajag visādi palīdzēt un balstīt.

Kaut kā neiet kopā ar vienlīdzības ideju un to, ja mēs katrs esam vērtība un vajadzīgs.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418959