Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No nākamā gada būs lielāki ģimenes pabalsti par katru bērnu

ace

river

jāplāno tomēr tik bērnus, cik var pavilkt
kāds dzīvo ilūzijā, ka kontrolē visus savas dzīves aspektus

Papildināts 26.05.2021 10:32:

o, palasījos kārtīgāk. tās stipendijas idejas gan man ļoti patīk. ļoti. normāli jāmācās, jā, bet tas jau tikai loģiski, kas viduvējību nevar izspiest, tama rī nav jāstudē, manuprāt.

Он принимал её такой, какая она есть, и успокоительное... (c)

Resnā Žurka
Lasu un smejos, sorry, kalpones un dārznieka nav, vecvecāki savos darbos līdz ausīm. Ir tikai auklīte, tāda ekstra ne ko? Pačukstēšu, nav vairs 90-tie, kad aukle bija ekstra, tagad tāds palīgs uz pilnu/nepilnu slodzi ir daudziem, kaut vai, lai vecāki varētu kur divatā iziet.

Influencēt nemāku, varbūt jāiemācās .

Papildināts 26.05.2021 11:05:

eseni

Tev tie teksti vienmēr tādi, kā mūžīgi dzīves neapmierinātai, un es te reti ienāku, bet vienmēr visās tēmās esi....

Papildināts 26.05.2021 11:09:

Labi dāmas, turpiniet vien cepties, iešu izkomandēt kalponi, kuras man nav, pielikt neesošo dārznieku pie ravēšanas un iešu tērēt vīra nopelnīto, jo es taču nepelnot, cik mīļi, kad citi zin labāk un pat naudiņas tavā maciņā saskaitījušas .

P.s. Cālis kādreiz bija tik foršs, pat kopīgi tusiņi bija, bet nu viss mainās

teite

Nikolaa
Viss tak normāli, neviens tev nepārmet, ka tev ir aukle (daudziem nav, man arī nekad nav bijusi un arī ome tikai 3 vai 4 reizes dzīvē ir pieslēgusies uz pāris h, kamēr vīrs komandējumā), šūme par to, ka pasniedzi sadzīvi kā 100%sevis menedžētu. +1 cilvēks sadzīvē ir ļoti daudz. Tāpēc arī tev viss šķiet īzī, jo nav jāraujas uz pusēm, lai paspētu izdarīt arī visu to, ko izdarīja līdz šim šī aukle /palīgs. Tas arī viss

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Resnā Žurka

Nikolaa
Nu tu gan nervoza. Nevajag jau citas, kaut visai tipiskas, personas portretu uzreiz sev uz sejas lipināt.

Un jā, aukle nav vispārpieņemts standarta ģimenes papildinājums. Otrs - tikko ir aukle vai brīvi pieejama ome, tā ir milzīga atšķirība no situācijas, kur ir tikai vecāki bez atbalsta komandas.

Turklāt aukle ar auto vispār ir kosmoss (plus vēl tāda, kurai uzticētu vest savus bērnus).

Mums skolā bija izdomājuši āra nodarbības. Katram bērnam savā laikā. Uz skolu tikai ar auto. Vnk episki būtu darbā paziņot, ka es 4x dienā pazudīšu uz 30min (mums tāds darbs, kur daudz sadarbojamies, kopā strādājam, ātrās sapulces, ja veicam izmaiņas utml, attiecīgi es nevaru naktī vai agri no rīta atstrādāt), lai aizvestu uz kādu pilnīgi bezjēdzīgu stundu. Un kur tādu aukli atrast, īpaši kovida laikā, kad nemaz tā nevar ar svešām mājsaimniecībām vizināties.

Jā, nu aukle gan nav nekāda ekstra. Īpaši, ja pašam viņa jāapmaksā. Aukle mēdz būt piespiedu pasākums, jo darbā jāiet, bet bērnu dārzā vietas nav vai bērni slimīgi utt.

Papildināts 27.05.2021 16:57:

Bet par tēmu - tā kā daudzbērnu ģimenēs, tikko kāds beidz vidusskolu, tas nozīmē tieši pretējo palielinājumam, teikšu, ka ne pati reforma, bet virsraksti un attieksme ir sūds.

teite

MelnaisGulbis
Reku nupat jau ziņo ka daudzbērnu studentiem būs 160 eiras stipendija. +/- tas(?) pats vien sanāks, ja būs čakli un turpinās mācības.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite

Ko tieši iespējamā stipendija mainīs ģimenē, kurā, pieņemsim, trīs bērni studē ne pirmajā kursā (vai pat strādā) bet ceturtais vēl maziņš?

teite

MelnaisGulbis
Blin.... nu reāli... Cik ir varbūtības, ka studē 4 un visi augstāk par 2.kursu? Bērni dvīņi, trīņi vai māte priekšlaicīgi dzemdējusi?

Tas ir murgs, ko te daži par sviestu var dzīt. Jums kādreiz vispār kaut kas IR labi? Vai dari, ko darīdams, vissirslikti.lv? nedod pabalstu, slikti, iedod pabalstu ATKAL slikti. Pizdec nu tad sūdziet valsti satversmes tiesā par tādām pārestībām un nekārtībām. Mūžīgi neapmierinātie...

vilks

MelnaisGulbis
pieņemsim, trīs bērni studē ne pirmajā kursā (vai pat strādā) bet ceturtais vēl maziņš?
Ja 3 bērni strādā, un maziņš ir tikai ceturtais, tad kā tas atšķiras no citas ģimenes, kur ir tikai viens mazs bērns?

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418959