Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No nākamā gada būs lielāki ģimenes pabalsti par katru bērnu

ace

teite

ace
Nu pag. Nevajag jaukt p ar ž. Toreiz tā bija, tie bija citi laiki un citi apstākļi, varam tikai priecāties par mūsdienu jaunajām mammām, kurām salīdzinoši vispār piena upes ķīseļa krastos. Ir muļķīgi no pagātnes skaust tagadni. Bet tā godīgi, TEV pietrūks tie padsmit eiro? Nopietni? Es tās izmaiņas redzu kā zināmu progresu pabalstu sistēmā. Jā varēja kaut kādu pārejas posmu varbūt ieviest, lai šobrīd iesaistītajiem nepaliek rūgtumiņš.

Papildināts 06.05.2021 21:48:

Aloja
Vai ne.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Hiāra

ace
Sāpi saprotu.

Laikā,kad dzima mani bērni, man nebija ne māmiņalgas, ne darba. Vienīgais,kas bija=vienreizējais pabalsts un kopšanas pabalsts. Drausmīgs laiks, nabadzība un totāls izmisums. Bērniem nebija pieejami tādi rotaļu laukumi,kādi ir tagad.Arī mantas un visādi citādi gadžeti bērniem nebija pieejami vai maksāja drausmīgu naudu. Ratus pirku lietotus, jo jauni maksāja vairākus simtus, bet tāpat bija ģimenes,kas varēja atļauties saviem bērniem visu. Par to toreiz visvairāk sāpēja sirds.

Rūgtums būtu mazāks, manuprāt, ja visur tas nebūtu pasniegts kā palielinājums. Bet būtu minēts kā reforma vai tml.

Cucamonga

zobubirste
Viens bērns valstij patiesi nav vērtībā. Nozīmnē - ar vienu tu pat sevi neesi atražojusi.

He-he-he

teite
Nē, man nepietrūkst. Bet pasniegt, ka palielina pabalstu, bet reāli daļai samazina, tad nekādu progresu neredzu.

Nespēju priecāties par progresu, kas mani nekādi neskar.

Gygy

zobubirste

Nav runa par bērnu vērtīgumu vai nevērtību, bet gan to, ka vienam/diviem vecākiem uzturot 2, 3 vai vairāk bērnus, līdzekļi uz galviņām ğimenē samazinās.. Teiksim, ğimenei ar 1 vai 4 bērniem šī starpība būs gana jūtama.. Un ar ko tad 3., 4. un visi pārējie bērni sliktāki par 1. un vienīgo, ka viņiem pienākas saņemt mazāk?

teite

Ak dies, beidziet gaudot par tiem trakajiem laikirm, kad mums gan nekā nrbija. Sak izklausities pec vecmāmiņu šausmināšanos, kad viņām kara laikā zāli vajadzēja est un autiņus ar rokām āliņģī mazgāt.

Priecājieties, ka kopumā dzīve valstī un valsts likumdošana ir krietni uzlabojusies un vispār...

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Cucamonga

Labi, Es no šis tēmas pass. Lai arī finansiāli ieguvēja, neuzskatu šādu pabalstu dalījumu par taisnīgu attiecībā uz tām daudzbērnu mātēm, kuras savus bērnus " pacēlušas' un dzīvē palaidušas.

He-he-he

teite

Cucamonga
Tāds nav pabalsta mērķis.

Hiāra

teite
k dies, beidziet gaudot par tiem trakajiem laikirm, kad mums gan nekā nrbija. Sak izklausities pec vecmāmiņu šausmināšanos, kad viņām kara laikā zāli vajadzēja est un autiņus ar rokām āliņģī mazgāt.

Bet sava veida rūdījums tas bija un tajā visā der ieklausīties. Bērni izauga bez visiem pabalstiem, pamperiem,bērnu laukumiem un kārumiem.

Papildināts 06.05.2021 22:01:

attiecībā uz tām daudzbērnu mātēm

Vienai otrai vajadzētu visu izgriezt un aizliegt vairoties. Vienīgais,kas viņas interesē ir nauda, nevis bērnu labklājība.Mums te netālu viena tāda dzīvo, vienīgais, ko prot, pavērt kājas un ražot vienu pēc otra.Pēc tam tik staigā un kļančī pabalstus un atvieglojumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418959