Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mobilo datu patēriņš ar izslēgtiem mob.datiem LMT

Kokakola

Kokakola

Tīri intereses pēc pajautāšu, kā var būt izmantoti mobilie dati ārvalstīs, ja ir izslēgti mobilie dati??? Kā šis strādā?

Zinu, ka es ne pirmā, ne pēdējā, kurai šādi tieši ar LMT ir gadījies. Un izvairīties no tā var tikai ar no telefona izņemtu sim karti.

Inndra

Vīram bija līdzīgi. Datu patēriņš nebija liels, daži KB. Bet bija. Mums gan Tele2. Zvanījām operatoram, lai izskaidro. Darbiniece teica, ka katrs tornis, kuram tur ārvalstīs brauc garām, to telefona aparātu reģistrē savā tīklā un tas arī dod tos KB. Ja grib, lai vispār necik necik nebūtu, tad tīkla iestatījumos ir jāpārmaina no 4g tīkla (vai automātiskā, kā nu kuram tur ir) uz 2g tīklu. Un jā- tas nostrādāja. Eiropa jau pupu mizas tie daži KB, bet, kad vīrs bija kādu laiciņu Krievijā, tur tarifi ir daudz lielāki un stulbi maksāt ne par ko.

Cucamonga

Hehe. Domāju, ka LMT atmetis šo manieri. Man, gadus 10 atpakaļ, stāstīja par telefonu, kur pat ar atslēgtiem pakešdatiem mans telefons mēģinot izmisīgi pats atdzīvoties un tas pat viņam veiksmīgi sanāk. Tik veiksmīgi, ka pat esot Latvijā, atceras par Šveices mobilo pakalpojumu sniedzējiem.

Papildināts 13.05.2021 22:18:

Summa nebija liela. Kā jau te rakstīja paris kb. Bet es braucu 2 reizes menesî. Tad nu summa pa vasaru varēja savākties līdz 10-12 Ls. Atsledzu pakesdatus un pēc 5 gadiem "parādu" man anulēja

He-he-he

Kokakola

Inndra, bet izslēgti ir dati vispār! Nav ne 4G, ne 2G.Man rēķins 30 eur plusā, bet mūsu kompānijā citiem bija ap 60 eur. Un LMT uz rakstiskām sūdzībām nereāģē, atsūti izdruku, kur uzskaitīti it kā patērētie dati.

Aizraksti PTAC, lai tiek galā ar LMT. Izskatās, ka pati galā netiksi.

Inndra

Kokakola

Es saprotu. Bet tik un tā - aizejot uz -iestatījumi-savienojumi-mobilie tīkli-tīkla režīms - ieliekot -tikai 2g, šādai problēmai vajadzētu pazust. Saku no pieredzes.

Tieši tā, 4G ir jābūt atslēgtam, ne tikai vnk mobilie dati. Balss zvani jau tāpat pa 4G vēl nenotiek, ietaupīsies tik baterija un savienojums būs ātrāks. Ja datus nevajag, tad 4G ir tikai kā mīnuss.

pat ar atslēgtiem pakešdatiem mans telefons mēģinot izmisīgi pats atdzīvoties un tas pat viņam veiksmīgi sanāk.

Protams, viņš to dara. Visos iespējamos veidos. Nu tur pulksteni reizi stundā pārbaudīt vai precīzi rāda, vacapam kopiju uztaisīt un vēl miljons lietu.

ecuador
VoLTE pakalpojums LMT ir zvani izmantojot datu pārraidi.

Ar "balss" nebija domāts burtiski. Caur datu pārraidi vacapā sen jau var runāt. VoLTE ir atsevišķs režīms kas speciāli jāieslēdz.

Dažos kilobaitos jau var visādus datus nosūtīt.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418973