Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu želeja vai cits risinājums?

Traveler

Vai ir tāda matu želeja, kuru varētu lietot zīdainim!? Meitai (11 mēneši) mati tik gari, ka aizsedz visu seju. Un aug kaut kā dīvaini - visa galvas augšdaļa uz priekšu, uz sāniem nemaz neturas. Visas matusprādzes vai gumijas tiek izrautas minūtes laikā (par galvas lentām nemaz nerunājot). Ar pliku ūdeni saslapinot, mati uz sāniem turas tikai īsu brīdi, kamēr izžūst.

Tik ļoti negribas ņemt rokās šķēres un griezt tās skaistās lokas nost. Un pat ja grieztu... Viņa pat izņemmēt neļauj, uzreiz grābj ķemmi un mētā galvu. Bail ar šķērēm tur tuvoties. Neesmu arī frizieris.

Iesakiet lūdzu kādu risinājumu.

Conejito

Traveler
Es mēģināju sprādzīti ielikt pa kluso, kad nemana, piemēram, ēd vai kaut ko aizrāvusies dara. 1001x pa dienu liku atpakaļ, ja izrāva. Bet tas ļoti ātri pārgāja, pēc gada vecuma sāka patikt pucēties un pati sāka prasīt gumijas matos.

Papildināts 07.05.2021 14:21:

Tās sprādzes, kas kā mazi knābīši, var ātri un "diskrēti" ielikt.

Nu es grieztu gan nost. Vēl visa dzīve priekšā, lai pucētos. Pienāks arī tāds vecums. Šobrīd svarīgākais ir bērna ērtības un labsajūta.

Tu to želeju iedomājies katru dienu visu dienu? Gribi matus sabojāt?

Miegā mierīgi nogriezt.

Conejito

Bet tie nogrieztie, īpaši, ja mamma pati, pēc tam nebūs vēl trakāk? Nu, vismaz man bija bail gramstīties, jo atcerējos Emīliju no Jauna mēness un viņas nogriezto "čolku". Ezītis uz pieres.

Meitai mati sāka kārties acīs jau kādu 9mēn vecumā. Nu, neko, pārcietām to laiku, ar cepurēm, lakatiņiem, matu lentām un gumijām vācām kopā. Un visu laiku kladzināju - vai, cik tu smuka, vai cik smuka bante matos. Kaut kā tas nostrādāja un ātri vien pati sāka prasīt sasiet matus. Tagad uz gads un 8 nav ar šo problēmu, ļauj bizi pīt, astes taisīt.

Conejito
Es nogriezu savai čolku. Pagaru, ne ezīti. Regulāri apgriezu. Nekādu lielu friziermākslu tur nevajag.

Tagad uz 3.5 gadu vecumu tikai ataudzējam un socializējam matus ar sprādzītēm!

Papildināts 07.05.2021 16:10:

https://www.childsfarm.com/products/childs-farm-hair-detangler-grapefruit-tea-tree-oil

Nezinu, vai LV šo var nopirkt, bet šis ir brīnišķīgs līdzeklis sapinkājušies/sagulētiem/guļot sarīvētiem bērnu matiem!

Conejito

mea
Manai lokaini mati un visi pa gaisu, katrs savā virzienā. Da nu, arī tāpat, ko nu nemāku, to nemāku.

Un kāpēc nevar aizvest pie friziera?

Melora

manējai vecākajai jau piedzimstot mati bija gari, kad tikko sāka velties, bija šī pati problēma. griezt negribēju, risināju ar vairākām mazām bizītēm, kas stāvēja gaisā. nekādas sprādzes, gumijas & co, ko var izraut un mutē iebāzt, tikai parasts, matos stingri iepīts resns diegs. šāds skats

ragamuf\u012bns

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Conejito

Melora
Šis ir labākais, kas pēdējā laikā redzēts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418981