Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu želeja vai cits risinājums?

Traveler

Pulss

Bet kā ar matu lentām? Es pati sev mēdzu izmantot, kad ar bēbi jādzīvojas, lai mati netraucē un neiet bēbim virsū, jo matu gumijas ļoti nepatīk. Pērku wufkids.

Papildināts 07.05.2021 17:36:

Bet vispār es brīnos par bēbīšiem ar jau tik gariem matiem. Tādā pozitīvā ziņā brīnos. Manas dāmas abas dzima ar nemanāmu pūciņu uz galvas, ko par matiem grūti nosaukt.

Conejito

Pulss
Ģenētika. Man abas dāmas piedzima ar melnu ševeļuru, vecākajai tagad izbalējuši līdz gaiši brūniem un kļuvuši čirkaini. Mazā uz 3 mēn izskatās šādi. Pirmo gadu es par abiem saviem bērniem dzirdu divus teicienu - jēz, kādi mati un, kāds jums smuks puisītis.

Papildināts 07.05.2021 18:48:

Ā,nu,un lielajai ap 9-10mēn mati jau bija acīs, uz 11mēn sāku likt gumijas un sprādzes, pa kluso, kamēr nemana. Uz pusotru gadu jau varēju sapīt nelielu bizi priekšpusē. Smuki, nenoliegšu. Bet arī čakars. Piemēram, pēc vannas. No fēniem viņai bail. Mati žūst vairākas h.

Matu lentas un cepures mums bija nīstākā lieta pasaulē. Vispār jebkas, ko var sajust uz galvas.

Conejito
Njā, es domāju, ka manai dāmai bij daudz matu, bet izskatās, ka bij tā stipri viduvēji

Pulss

Conejito
Wow!!!!!!!!

Conejito

Laikam mums kaut kādi slepenie čigānu gēni lien šādi laukā. Es pati esmu tipiska latvju pelēkā, bet arī piedzimu melniem matiem. Kamēr pašai meitas nepiedzima, domāju, ka mamma melš par tiem melnajiem matiem. Interesanti bija gaidīt otru un domāt, vai būs kā māsai, vai plika galva. Piedzima vēl pūkaināka kā māsa.

Tādas bizītes nevar sapīt uz sāniem, nevis lai stāv gaisā? Nav ne jausmas, bet varbūt sanāk?

Man ir čalītis, kad vajag, tad ieveidoju matus ar biotēkā nopērkamu, dabīgu matu vaksu.

Cucamonga

Matus apgriezu. Labāks par šķērēm nekas nav izdomāts. Kad pati vēlēsies, ķemmes matus, sāka audzēt tādu garumu, kà pašas vēlas.

He-he-he

Hiacintte

Melora
Šis ir labais, savam garmatainajam dēlam laikam šādu uztaisīšu, viņam biezi un vēl garāki mati, 8 mēneši un visas acis matos, skatos un nesaprotu, ko darīt, tagad zinu

Papildināts 08.05.2021 08:42:

8 dienu vecumā un tie biezie mati tā arī nenogāja

kukainis

Es nogriezu -- pirmais frizierapmeklējums dāmai bija pirms gada vecuma. Un vēl tagad uz diviem gadiem nolēmām apgriezt.

Bērna interesēs šajā vecumā (gan 2 gadu, gan gada) ir pētīt pasauli. Mamma var apmierināt savas vēlmes "bērns smuki izskatās", kamēr vien tad nestājas ceļā bērna interesēm -- mati nekrīt acīs, nav ar mokām jāgana sprādzes un bizes.

Zin, man apnika katru dienu sūtīt bērnu ar sprādzēm un gumijām uz bd un saņemt bez. Kur nu vēl tie rīti, kad mati jātaisa skrienošam bērnam. Tagad pandēmijas laikā vienreiz pati apgriezu čolku, galīgi ķēmīgi sanāca, labāk tomēr friziere, nez, varbūt lokainus matus grūtāk smuki apgriezt.

Conejito

kukainis
Ja būtu tik traki kā tu raksti, es vestu pie friziera. Mana frizierīte noteikti mācētu kaut ko sarunāt. Pati gan negrieztu. Bet mums tā problēma ātri izbeidzās, jo DĀMA stāv pie spoguļa un priecājas par frizūrām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418981