Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu želeja vai cits risinājums?

Traveler

Paldies par ieteikumiem! Matu lentas un jebkādas cepures manējai nepatīk, uzreiz rauj nost. Cenšos likt sprādzīti pa kluso, bet viņa jau paliek arvien gudrāka. Patausta matus ik pa brīdim pat ja tur sprādzes nav - ķipa a ja nu ir ko izņemt...

Papildināts 08.05.2021 21:55:

Paldies par ieteikumiem! Matu lentas un jebkādas cepures manējai nepatīk, uzreiz rauj nost. Cenšos likt sprādzīti pa kluso, bet viņa jau paliek arvien gudrāka. Patausta matus ik pa brīdim pat ja tur sprādzes nav - ķipa a ja nu ir ko izņemt...

Papildināts 08.05.2021 21:56:

Pozitīvi, ka pēdējās dienas vairs nebāž mutē. Izņem sprādzi un uzreiz dod man.

Nezināju, ka frizieri pieņem arī zīdaiņus. Bet baidos, ka svešam cilvēkam būs vēl grūtāk nogriezt - meitiņa svešus nemaz tā uzreiz negrib sev laist klāt. Kur nu vēl ļaut pa matiem ņemties. Drīzāk tad jau pašai šķēres būs jāņem, kamēr guļ.

Es gan vēl ceru uz tām pieredzēm, kad ar laiku viņa arvien mazāk un mazāk tās sprādzes aiztiks. Bizes mēģināju - tik slīdīgi un zīdaini mati, ka jūk ārā jebkas ko mēģinu tur izveidot.

sakii

Es mēģinātu matus savākt ļipiņās ar šādām smalkajām gumijām. Bez sāpēm praktiski nav no matiem izņemamas, ārā pašas neslīd. Ārā ņemot vnk pārgriežu.

Papildināts 08.05.2021 22:45:

Alīexpresā pa lēto var dabūt vairumā.

Conejito

Traveler
Es nezinu, cik ir minimālais vecums, kad bērnu var pierakstīt pie bērnu friziera. Es zinu, ka mana friziere paņemtu un nogrieztu to čolku, ja es meitu atstieptu līdzi. Bet tā oficiāli es nezinu.

Mana meita tikai tagad, tuvu 4 gadu vecumam ir ar mieru aiziet uz frizētavu. Iepriekš daudz reižu piedāvāju pat mājās nogriezt, kad friziere bija pie manis atnākusi, - nekad nepiekrita.

Papildināts 09.05.2021 12:21:

sakii
Ar šīm gumijiņām gan jābūt ļoti piesardzīgiem. Bērns var aptīt cieši ap pirktiem vai roku, un, ja vecāki laicīgi nepamana, sekas var būt bēdīgas. Viena pazīstama mamma rāva savu meitu uz slimnīcu, jo par vēlu bija pamanījusi, ka pirkstam gals jau zils.

Ieteiktu tādas gumijas nelietot.

Conejito

Mēs tieši otrādi, izmantojām palielākas sprādzes, tās no Oho kids ar banti pa virsu - mīkstas, un gana lielas, lai būtu pagrūti norijamas. Daudzām veikalos nopērkamām ir asi gali.

kukainis

Veikalos nopērkajām sprādzēm daudzām krīt nost tās uzlīmētās figņas jau no paskatīšanās vien, grrrrrr.

Izgriežamās gumijas savukārt man lietot neļauj zaļā domāšana, tik daudz atkritumu aiz iemesla mammai gribās, lai ir gari mati!

Conejito

Pilnīgi piekrītu, labāk frizieri. Nebūtu pandēmijas&aizliegumu, nebūtu ķērusies pati klāt.

Domāju, ka labākais risinājums ir ka matus nogriež mammai, bērns cita pieskatīts var paskatīties un tad jau mammai klēpī lielāka cerība ļauties nogriezties.

SunSun

Es abām meitām griezu kamēr gulēja, lielāko aizvedu 4g pie friziera, bija ok, bet mazākā 2.5g neļāva frizierim griezt, kā tuvojās ar kemmi tā teica "sāp " līdz šķērēm nemaz netika bet jā, man arī nav pacietības ar tiem matiem-visu rauj ārā kopā ar matiem, neļauj taisīt, jācīnās visu laiku, bet daudziem kaut kā labi izdodas sarunāt un ir bērni kas atļauj un kam pat patīk taisīt matus

Šodien nogriezu tos matus. Izskatās drausmīgi. Tagad sirds man sāp uz viņu paskatoties

Conejito

Traveler
Nu, nekas, ataugs, būs jau labi. Un bērns neatcerēsies šo pārestību.

P. S. Varbūt pēc laika būs smieklīgas atmiņas.

alllo

Izskatās drausmīgi.

Nepierasti - jā, noteikti.

Bet drausmīgi - tik mazs un mīļš bērns vispār nevar drausmīgi izskatīties.

Citiem no dabas frizūras nekādas šajā vecumā, bet tāpat mīļākie un skaistākie.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418981