Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu želeja vai cits risinājums?

Traveler

kukainis

Traveler
Pieradīsi! Vēl gads, divi, un ļoti iespējams, ka meita pati gribēs garus matus. Dzīve ir gara, pietiek laika gan īsām frizūrām, gan garām. Kas zin, varbūt vēl kādā periodā meita pati sagribēs zaļus matus nokrāsot - - mati ataug. Un bērns smaida un aug neatkarīgi no frizūras.

Indza

Mana meita dzima ar daudz un gariem matiem. Līdz gada vecumam matus viņai biju nogriezusi 3 reizes. Esmu no tām mammām kurām pirmajā vietā bērna un, ko tur liegties, arī savas ērtības, smukums paliek otrajā plānā. Ja mati traucē un savākt nesanāk vai bērns to neļauj, tie tiks nogriezti. Pirmajās reizēs griezu ar šķērem kādas nu bija un sanāca visādi. Vēlāk nopirku profesionālās frizieru šķēres. Un mati vairs acīs nelīda, un karstā laikā galva tik ļoti nesvīda.

mati ataug. Un bērns smaida un aug neatkarīgi no frizūras.

Tieši tā.

Līdz 3 gadu vecumam viņa plēsa ārā visas sprādzes un gumijas, attiecīgi mati uz pieres vienmēr bija īsi apgriezti. Griezu pati. Paaugoties pamazām pieaudzējām klāt pārējam garumam, un šobrīd ir skaisti mati līdz pusmugurai. Meitai ir 8 gadi un frizētavā nekad nav bijusi. Pāris reizes gadā ar tām pašām šķērēm apgriežu galiņus, tas arī viss.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

teite

kukainis
Čolka ir lielākais murgs, ko atceros pati un arī meita no bērnudārza laikiem. Pašai bija iznācis griezēja laiks un bija sev nogriezusi, pec tam nelaimīga ar tām nekontrolējamajām pīckām uz pieres. Vel tagad savos padsmit gados atceras ar riebumu to čolkas laiku tā ka iesaku 3x apdomāt pirms kaut ko griezt nost, vat sanākt vēl sliktāk. Un mati tā pat jāpin, bērnudārzā meitenēm tā bija teju sacensība, kurai garāki mati un smukākas frizūras.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Indza

teite
Kā kuram. Pieņemtu, ka arī no matu tipa atkarīgs. Meitene būdama sapņoju par čolku, un biju pārlaimīga, kad laikam 6.klasē beidzot man ļāva tādu nogriezt. Ļoti patika, visus pamatskolas gadus ik pa laikam apgriezu no jauna. Arī meita ļoti labi sadzīvoja ar savu čolku tos pāris gadus. Mums abām ir lokaini mati, tomēr nekontrolējamas pīckas neatceros ne sev, ne viņai.

Neaģitēju uz griešanu, tik saku, ka pieredzes ir dažādas.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indza
Jā. Man identiska pieredze!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18418981